Delivery to
Kiev
(Change the city)
Send flowers to Kiev  —  free
image
Bouquet "All for you ...!" – from Flowers.ua
Bouquet "All for you ...!" - delivery in Ukraine
Bouquet "All for you ...!" - order with delivery
3799 uah
4749 uah
Description of the bouquet:
On a festive day you usually want to give all the best to your loved one and make this day special or unforgettable!
Composition: 11 pink roses, 9 branches of spray cream rose, 4 branches of spray pink rose (the shade and variety of the rose may differ from the one shown in the photo), 9 branches of white and burgundy chrysanthemum, eucalyptus, decoration.

Nearest delivery time for today: From 09:00, if order payment is up to 08:30.

Last photos from the delivery
Guestbook (4)
5 of 5

brilliant flower service I Thank you for doing a very good job) my friend was very happy thanks...

Сьогодні доставили цей букет і солодкий подарунок Рафаелки))) дуже дякую за радість, та почуття, що даруєте, приносите в дім. Все вчасно, на протязі часу оформлення замовлення, оплати і доставки тривав смс супровід, я чітко знав на якому етапі моє замовлення і чекав вибуху, шквалу, паводку, нестримної енергії... саме так і було... і цей ураган, це море, це щастя не стримати, не зупинити. Ці очі, кохані, такі яскраві і блискучі. Я теж щасливий! Я хочу дарувати знову і знову, я хочу переживати такі емоції частіше. Дякую всій команді, ви дуже злагоджений механізм.

Щиро дякую за вашу роботу! Замовлення виконано якісно, доставлено швидко. Букет був чарівний з найсвіжіших квітів. Кошик з фруктами потішив об‘ємом та різноманітністю. Я дуже задоволена, а мама щаслива від такого презента.

Огромная благодарность за своевременную доставку цветов! Все пожелания были выполнены! Букеты были великолепно офрмлены. Вы молодцы!!! Большое спасибо оператору онлайн за помощь!!!!

See also
X
Choose region: