Flowers.ua
Delivery to
Kyiv
(Change the city)
Send flowers to Kyiv  —  free
image
Bouquet "All for you ...!" – from Flowers.ua
Bouquet "All for you ...!" - delivery in Ukraine
Bouquet "All for you ...!" - order with delivery
4799 uah
5999 uah
Description of the bouquet:
On a festive day you usually want to give all the best to your loved one and make this day special or unforgettable!
Composition: 11 pink roses, 9 branches of spray cream rose, 4 branches of spray pink rose (the shade and variety of the rose may differ from the one shown in the photo), 9 branches of white and burgundy chrysanthemum, eucalyptus, decoration.

Nearest delivery time for today: From 09:00, if order payment is up to 08:30.

Last photos from the delivery
Guestbook (4)
5 of 5

brilliant flower service I Thank you for doing a very good job) my friend was very happy thanks...

Сьогодні доставили цей букет і солодкий подарунок Рафаелки))) дуже дякую за радість, та почуття, що даруєте, приносите в дім. Все вчасно, на протязі часу оформлення замовлення, оплати і доставки тривав смс супровід, я чітко знав на якому етапі моє замовлення і чекав вибуху, шквалу, паводку, нестримної енергії... саме так і було... і цей ураган, це море, це щастя не стримати, не зупинити. Ці очі, кохані, такі яскраві і блискучі. Я теж щасливий! Я хочу дарувати знову і знову, я хочу переживати такі емоції частіше. Дякую всій команді, ви дуже злагоджений механізм.

Щиро дякую за вашу роботу! Замовлення виконано якісно, доставлено швидко. Букет був чарівний з найсвіжіших квітів. Кошик з фруктами потішив об‘ємом та різноманітністю. Я дуже задоволена, а мама щаслива від такого презента.

Огромная благодарность за своевременную доставку цветов! Все пожелания были выполнены! Букеты были великолепно офрмлены. Вы молодцы!!! Большое спасибо оператору онлайн за помощь!!!!

See also
Check Availability
Thanks for the application! Our manager will contact you shortly to confirm availability.
X
Choose region: