Доставка в
Киев
(изменить регион)
Доставка цветов по Киеву  —  бесплатно
image
Букет "Все для тебя...!" – от Flowers.ua
Букет "Все для тебя...!" - доставка по Украине
Букет "Все для тебя...!" - заказать с доставкой
3999 грн
4999 грн
Описание букета:
В праздничный день любимому человеку хочется подарить все самое лучшее - сделать этот день особенным и незабываемым!
Состав: 11 розовых роз, 9 веток кустовой кремовой розы, 4 ветки кустовой розовой розы  (оттенок и сорт розы может отличаться от представленного на фото), 9 веток белой и бордовой хризантемы, эвкалипт, оформление.

Ближайшее дата доставки: 06.10.2022.

Последние фото доставок
Отзывы (4)
5 из 5

brilliant flower service I Thank you for doing a very good job) my friend was very happy thanks...

Сьогодні доставили цей букет і солодкий подарунок Рафаелки))) дуже дякую за радість, та почуття, що даруєте, приносите в дім. Все вчасно, на протязі часу оформлення замовлення, оплати і доставки тривав смс супровід, я чітко знав на якому етапі моє замовлення і чекав вибуху, шквалу, паводку, нестримної енергії... саме так і було... і цей ураган, це море, це щастя не стримати, не зупинити. Ці очі, кохані, такі яскраві і блискучі. Я теж щасливий! Я хочу дарувати знову і знову, я хочу переживати такі емоції частіше. Дякую всій команді, ви дуже злагоджений механізм.

Щиро дякую за вашу роботу! Замовлення виконано якісно, доставлено швидко. Букет був чарівний з найсвіжіших квітів. Кошик з фруктами потішив об‘ємом та різноманітністю. Я дуже задоволена, а мама щаслива від такого презента.

Огромная благодарность за своевременную доставку цветов! Все пожелания были выполнены! Букеты были великолепно офрмлены. Вы молодцы!!! Большое спасибо оператору онлайн за помощь!!!!

Смотрите также
X
Выберите регион: