Flowers.ua

Політика конфіденційності

1. Інформація, яку ми збираємо 2. Як ми використовуємо інформацію 3. Наші зобов'язання щодо забезпечення безпеки даних 4. Політика повернень коштів

Наша гарантія збереження конфіденційності: Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Для того, щоб краще Вас захистити, ми публічно розміщуємо дане повідомлення, з докладним поясненням для чого нам необхідна інформація, яка надається Вами і як вона буде використана.

1. Інформація, яку ми збираємо

Використовуючи сайт, та/або інші пов'язані сервіси та інструменти Flowers.ua, Ви підтверджуєте, що з метою здійснення господарської діяльності та пропонування послуг нашою Компанією, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, а саме:

  • Ім'я
  • E-mail адреса
  • Контактний номер

На деяких сторінках Ви можете вказувати інформацію про інших людей. Наприклад, якщо Ви замовляєте подарунок он-лайн і хочете здійснити його доставку безпосередньо одержувачу, необхідно буде надати адресу одержувача. У такому випадку, буде потрібна наступна особиста інформація стосовно Вашого отримувача:

  • Ім'я отримувача
  • Адреса отримувача
  • Контактний номер отримувача

Персональні дані, що обробляються Компанією відносяться до конфіденційної інформації. Натискаючи кнопку «Сплатити», Ви автоматично погоджуєтесь з правилами надання послуг, а саме надаєте явну згоду на використання Ваших email-адреси та номеру телефону для відправки Вам маркетингових повідомлень (листи на email-скриньку, Viber-повідомлення, Telegram-повідомлення, WhatsApp-повідомлення та інші месенджери, або смс-повідомлення) за допомогою нашої системи сповіщення клієнтів, а також Партнерів яким ми можемо передавати персональні дані за умови дотриманням безпеки, згідно з Політикою Конфіденційності. Погоджуючись з умовами, Ви розумієте, що маркетингові повідомлення (повідомлення та листи) несуть рекламний характер з метою сповіщення Вас про нові пропозиції, акції, зміни на сайті, а також інформування про найближчі свята, і не вважаються спамом відповідно до вимог чинного законодавства України. Відповідно до Закону України "Про електронні комунікації" спамом є електронні, текстові та/або мультимедійні повідомлення, що без попередньої згоди (замовлення) користувачів неодноразово (більше п’яти повідомлень одному абоненту) надсилаються на їхні адреси електронної пошти або кінцеве (термінальне) обладнання, крім повідомлень постачальника електронних комунікаційних послуг щодо надання ним електронних комунікаційних послуг або повідомлень від органів державної влади чи органів місцевого самоврядування з питань, що належать до їх повноважень. Сповіщення та будь-які інші комунікації з Вами триватимуть з моменту оформлення Вами першого замовлення і до моменту Вашої відписки від розсилання повідомлень через email-скриньку, Viber, Telegram, WhatsApp, та інші месенджери, смс-повідомлення, або отримання від Вас вимоги про видалення персональних даних (надсилається на info@flowers.ua). У такому разі ми зобов’язуємось негайно припинити розсилку рекламних пропозицій та сповіщень (маркетингових повідомлень) на засоби зв'язку, зазначені Вами при реєстрації на сайті.

2. Як ми використовуємо інформацію

Інформація, надана Вами про себе при розміщенні замовлення, використовується нашою компанією тільки для виконання Вашого замовлення. Ми не надаємо цю інформацію стороннім особам і використовуємо її тільки для виконання Вашого замовлення в зазначені терміни. Інформація, надана Вами про будь-кого при оформленні замовлення, використовується нашою компанією тільки для доставки Вашого замовлення і для підтвердження доставки. У зв'язку з цим дана інформація не може бути передана нікому, крім тих осіб (співробітників компанії Flowers.ua), які безпосередньо здійснюють доставку Вашого замовлення. До Вашого замовлення ми можемо докласти фірмову картку, в якій Ви зможете повідомити Вашому одержувачу від кого даний подарунок. Інформація, яку Ви вказуєте у фірмовій картці, використовується тільки з цією метою і доставляється Вашому одержувачу. Ми використовуємо Вашу зворотню адресу електронної пошти для відповіді на отримане електронне повідомлення. Ця адреса використовується тільки з цією метою і не надається стороннім особам. Реєстрація проходить шляхом оформлення та оплати першого замовлення на сайті. І нарешті, ми ніколи не використовуємо особисту інформацію надану Вами он-лайн в сторонніх цілях, дана інформація може бути використана тільки в цілях описаних вище.В процесі роботи сайту Flowers.ua ми можемо збирати інформацію про участь Користувачів у маркетингових акціях, організованих на cайті, а також обробляти інформацію пов'язану з ефективністю рекламних кампаній, в тому числі перегляди оголошень на сайті. Ми не збираємо і не обробляємо персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, та подібну інформацію. Ми можемо використовувати в якості розпорядників персональних даних третіх осіб для надання деяких складових своїх послуг. В таких випадках розпорядники не мають повноважень використовувати отримані за допомогою сайту Flowers.ua персональні дані, інакше ніж для надання послуг Компанії.

3. Наші зобов'язання щодо забезпечення безпеки даних

Для запобігання несанкціонованого доступу, підтримки точності даних і забезпечення правильного використання інформації, ми зробили всі необхідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та забезпечення безпеки інформації, яку ми збираємо на нашому сайті. Розпорядники персональних даних зобов'язуються використовувати отриману від нас інформацію відповідно до вимог безпеки та цієї Політики Конфіденційності.

4. Політика повернень коштів

Flowers.ua гарантує повернення коштів.

Повернення Вашої оплати можливе у таких випадках:

  • замовлення було скасовано Вами заздалегідь, до дати доставки зазначеної у Вашому замовленні;
  • помилкова повторна (задубльована) оплата за замовленням;
  • якщо у випадку переадресації доставки необхідна доплата за замовленням для його успішної доставки, а Ви відмовляєтесь від виконання замовлення в повному обсязі.
  • в інших випадках, за рішенням Компанії.

Компанія залишає за собою право змінювати або скасовувати вищеперераховані умови повернення коштів на час проведення відповідних акцій, про що зазначається в конкретних умовах акції та/або під час оформлення замовлення на веб-сайті. Повернення коштів за доставлене замовлення не здійснюється. У випадку наявності у Вас обґрунтованих зауважень відносно якості букета, Компанія в якості вибачень надасть Вам подарунок (за своїм вибором) або здійснить доставку букету-вибачення. Зауваження щодо Вашого замовлення приймаються протягом 24 годин з моменту доставки замовлення і будуть розглянуті в максимально короткі терміни.У зв’язку з тим, що товар (квіти, цукерки, фрукти) є товаром, що швидко псується, Компанія залишає за собою право змінити склад та зовнішній вигляд товару (композиції) на 20-25%, з максимальним збереженням загального вигляду та вартості складових.

Способи оплати

X
Виберіть регіон: