Політика конфіденційності


Наша гарантія збереження конфіденційності


Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Для того , щоб краще Вас захистити , ми публічно розміщуємо дане повідомлення , з докладним поясненням для чого нам необхідна надається Вами і як вона буде використана.


Інформація, яку ми збираємо:


Це зауваження відноситься до всієї інформації, зібраної або представленої на веб-сайті Flowers.ua. На сторінках нашого сайту Ви можете замовляти продукцію, робити запити і реєструватися для участі в акціях та отриманні знижок. У такому випадку, буде потрібна наступна особиста інформація стосовно Вас:

  • Ім'я
  • E-mail адреса
  • Контактний номер

На деяких сторінках Ви можете вказувати інформацію про інших людей. Наприклад, якщо Ви замовляєте подарунок он-лайн і хочете здійснити його доставку безпосередньо одержувачу, необхідно буде надати адресу одержувача. У такому випадку, буде потрібна наступна особиста інформація стосовно Вашого отримувача:
  • Ім'я
  • Адреса
  • Контактний номер


Як ми використовуємо інформацію:


Інформація, надана Вами про себе при розміщенні замовлення , використовується нашою компанією тільки для виконання Вашого замовлення. Ми не надаємо цю інформацію стороннім особам і використовуємо її тільки для виконання Вашого замовлення в зазначені терміни. Інформація, надана Вами про кого-небудь при оформленні замовлення , використовується нашою компанією тільки для доставки Вашого замовлення і для підтвердження доставки. У зв'язку з цим дана інформація не може бути передана нікому, крім тих осіб (співробітників компанії Flowers.ua ), які безпосередньо здійснюють доставку Вашого замовлення. До Вашого замовлення ми можемо докласти фірмову картку, в якій Ви зможете повідомити Вашому одержувачу від кого даний подарунок . Інформація, яку Ви вказуєте у фірмовій картці, використовується тільки з цією метою і доставляється Вашому одержувачу. Ми використовуємо Вашу зворотню адресу електронної пошти для відповіді на отримане електронне повідомлення. Ця адреса використовується тільки з цією метою і не надається стороннім особам. Ви можете зареєструватися на нашому сайті для отримання інформації про новинки каталогу і нові послуги. Ви не будете отримувати дану інформацію, якщо не заповните реєстраційну форму. І нарешті, ми ніколи не використовуємо особисту інформацію надану Вами он- лайн в сторонніх цілях, дана інформація може бути використана тільки в цілях описаних вище.


Наші зобов'язання щодо забезпечення безпеки даних


Для запобігання несанкціонованого доступу, підтримки точності даних і забезпечення правильного використання інформації, ми зробили всі необхідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та забезпечення безпеки інформації, яку ми збираємо на нашому сайті.


Політика повернень коштів


Flowers.ua гарантує повернення коштів.


Повернення Вашої оплати можливе у таких випадках:

  • замовлення було скасовано Вами заздалегідь, до дати доставки зазначеної у Вашому замовленні;
  • повторна оплата за замовленням;
  • якщо необхідна доплата за замовленням для його успішної доставки.

Якщо Ваше замовлення вже доставлене - повернення оплати по даному замовленню не може бути здійснене. Якщо у Вас є зауваження щодо якості букета , як компенсацію ми можемо зробити доставку подарунка або доставку букета від нашої компанії.

Коментарі щодо Вашого замовлення приймаються на протязі 7 днів з моменту доставки замовлення і будуть розглянуті в максимально короткі терміни.

Оскільки квіти, цукерки, фруктові кошики - це продукти, що швидко псуються, наша компанія залишає за собою право зміни складу і зовнішнього вигляду товару на 20-25% із збереженням загального вигляду і вартості компонентів.Гарантія якості квітів
X
Виберіть регіон: