Flowers.ua

Корисна інформація

Користуючись цими рекомендаціями, Ви зможете продовжити життя зрізаним квітам, щоб вони якомога довше радували Вас своєю красою.

Догляд за зрізаними квітами


 1.Видаліть упаковку, квіти повинні дихати. В упаковці стебла рослин швидко упрівають і квітка гине, тому, якщо ви хочете, щоб букет радував вас кілька днів, упаковку треба зняти.
 2. Потримайте стебла рослин під прохолодною проточною водою (приблизно 10-15 хвилин), це допоможе трохи відновити втрачену вологу;
 3. Видаліть нижнє листя зі стебел до рівня води у вазі;
 4. За допомогою гострого ножа зріжте кінчик кожного стебла під гострим кутом.
 Зрізати стебло слід під водою, щоб у провідні судини не потрапило повітря, тоді квіти будуть краще поглинати воду;
 5. Якщо квіти трохи підв’яли, помістіть їх повністю у велику ємність з водою (великий глибокий таз, ванна), години на 2-3. За цей час вони наситяться вологою і виглядатимуть свіжими. Тепер квіти можна ставити у вазу, попередньо наповнивши її водою кімнатної температури.
 6. Для квітів на довгій ніжці вибирайте високу вазу, щоб навантаження на стебла було мінімальною. Якщо ви отримали в подарунок композицію у вазі або кошику не забувайте щодня підливати в неї холодної води.

Зрізані квіти не можна тримати на прямих сонячних променях, поблизу опалювальних систем і на протягах, квіти краще зберігаються в добре провітрюваному прохолодному приміщенні. І не розміщуйте зрізані квіти поряд із зрілими фруктами.

  Не лінуйтеся міняти воду, промивати стебла і оновлювати зрізи квіток на пару сантиметрів! Якщо Ви будете проробляти цю процедуру хоча б через день - ваш букет буде радувати Вас свіжістю довгий час.

Зрізані квіти недовговічні. Але є кілька порад, як продовжити їх життя.
 
 1. Різка зміна навколишнього середовища несприятлива для квітів. Тому коли приносите їх додому, не несіть відразу ж у вітальню або спальну кімнату. Залиште їх для початку в передпокої, щоб вони звикли до домашньої температурі.
 2. Поставте квіти у вазу, переконавшись, що їх стебла акуратно підрізані ножем або ножицями під проточною водою. Не забудьте видалити всі листи з нижньої частини стебла, яка знаходитиметься у воді.
 3. Квітам, зібраним в букет, зазвичай не вистачає вологи. Переконайтеся, що ви налили у вазу достатню кількість води.
 4. Ставте квіти в теплу воду, тоді вони вберуть більшу кількість вологи.
 5. Квіти на гнучких стеблах потрібно зрізати під кутом до ніжки.
 6. Час від часу перевіряйте чи не потрібно підлити води у вазу - квіти не повинні залишатися без неї. Це особливо важливо в жарку погоду і в будинках з центральним опаленням.
 7. Додайте у воду для квітів нашатирного спирту, інсектициду або цукру - і свіжі квіти простоять довше.
 8. Крім того, переконайтеся, що вода у квітів чиста, інакше вони швидко зів'януть.
 9. Ніколи не залишайте квіти під впливом прямих сонячних променів.

Альстромерія.
Вазу з альстромерій необхідно якомога частіше промивати. Зрізана альстромерія зберігає свіжість в середньому півтора - два з половиною тижні.

Гвоздики
залишаються свіжими до трьох тижнів. При зберіганні в глибокій холодній воді стебла гвоздики потрібно регулярно підрізати, не виймаючи з води, і видаляти нижні листки. Гвоздика добре почувається в 2-5%-ном розчині цукру, любить обприскування.

Гербери
погано зберігаються у воді, тому призначену для гербер посудину необхідно ретельно промити, а в воду додати дезинфікуючі засоби і добрива для зрізаних квітів. Стебло гербери можна проколоти вгорі і внизу, або вертикально надрізати знизу. Гербери потребують частої зміни води. Зріз необхідно підновляти постійно.

Іриси
Квітка живе від одного до двох днів, одночасно інші бутони продовжують розпускатися. У зрізаному вигляді іриси добре зберігаються у воді і залишаються свіжими від одного до півтора тижня.

Лілії
здатні радувати око до півтора тижня. Кінці стебел потрібно розщепити і помістити в холодну воду. У міру в'янення нижні квітки на стеблі потрібно видаляти.

Орхідея
зберігає свіжість від тижня до місяця.

Троянди
вимагають особливого догляду. Перше, що потрібно зробити з принесеною в будинок трояндою - зрізати з неї шипи. Потім косо підрізати стебло, розщепити або роздрібнити його. Зів'яле листя і пелюстки троянди потрібно відразу ж видаляти. Не рекомендується тримати троянди в одній посудині з іншими квітами; в тому числі не слід ставити троянди разом з гвоздиками. Зауважимо, що як у воді, так і у вологому моху троянди залишаються свіжими до десяти днів. Якщо троянда швидко в'яне, то можна прийняти екстрені заходи: відновити зрізи на стеблі і опустити його в дуже гарячу воду на дві-три хвилини. У воді з кислотністю РН4 троянди зберігають свіжість до десяти днів. Ці квіти люблять обприскування.

Тюльпани
при будь-якому догляді в'януть досить швидко. Але все ж, якщо опустити стебла трохи зів'ялих квітів у гарячу воду, це допоможе їм повернути свіжість. Попередньо слід оновити зрізи і щільно обернути їх папером: це допоможе розпрямити стебла. Допомагають продовжити життя тюльпанам гілочки ялівцю, кипариса, туї.

Фрезії
Для збереження запаху рослину поміщають у целофановий пакет або завертають в пергаментний папір. Кінці стебел потрібно трохи надрізати, перш ніж ставити квіти в воду. У теплому приміщенні фрезії швидко відцвітають. Фрезії довше зберігаються свіжими, якщо у воду додано трохи цукрового піску, а також, якщо на ніч переносити їх в прохолодне приміщення. Фрезії люблять обприскування.

Хризантеми
чудово зберігають свіжість і яскравість. Ці зрізані квіти вимагають самого елементарного догляду: регулярної зміни води і видалення всього листя з нижньої частини стебла.
Щойно доставили
Івано-Франківськ
Фотогалерея
Усі фото доставок Замовити цей товар
Наші клієнти
Переглянути все
X
Виберіть регіон: