Flowers.ua

Корисна інформація

Користуючись цими рекомендаціями, Ви зможете продовжити життя зрізаним квітам, щоб вони якомога довше радували Вас своєю красою.

Догляд за зрізаними квітами

Крок 1

Видаліть упаковку, квіти повинні дихати. В упаковці стебла рослин швидко упрівають і квітка гине.

Крок 2

Потримайте стебла рослин під прохолодною проточною водою (приблизно 10-15 хвилин), це допоможе трохи відновити втрачену вологу.

Крок 3

Видаліть нижнє листя зі стебел до рівня води у вазі.

Крок 4

За допомогою гострого ножа зріжте кінчик кожного стебла під гострим кутом. *Зрізати стебло слід під водою, щоб у провідні судини не потрапило повітря, тоді квіти будуть краще поглинати воду.

Крок 5

Наберіть у вазу чисту, прохолодну воду. Розташуйте букет у прохолодному місці з доступом до свіжого повітря. Міняйте щодня воду і регулярно оновлюйте зрізи. Ваза з букетом не повинна перебувати поблизу опалювальних приладів, на протязі або під прямими променями сонця.

Крок 6

Для квітів на довгій ніжці вибирайте високу вазу, щоб навантаження на стебла було мінімальною. Якщо ви отримали в подарунок композицію у вазі або кошику не забувайте щодня підливати в неї холодної води.

Зрізані квіти НЕ можна тримати:

 • на прямих сонячних променях,
 • поблизу опалювальних систем і на протягах,
 • поряд із зрілими фруктами.

Квіти краще зберігаються в добре провітрюваному прохолодному приміщенні. Не лінуйтеся міняти воду, промивати стебла і оновлювати зрізи квіток на пару сантиметрів! Якщо Ви будете проробляти цю процедуру хоча б через день – ваш букет буде радувати Вас свіжістю довгий час.

Як продовжити життя зрізанним квітам

Як продовжити життя зрізанним квітам
 1. Різка зміна навколишнього середовища несприятлива для квітів. Тому коли приносите їх додому, не несіть відразу ж у вітальню або спальну кімнату. Залиште їх для початку в передпокої, щоб вони звикли до домашньої температурі.
 2. Поставте квіти у вазу, переконавшись, що їх стебла акуратно підрізані ножем або ножицями під проточною водою. Не забудьте видалити всі листи з нижньої частини стебла, яка знаходитиметься у воді.
 3. Квітам, зібраним в букет, зазвичай не вистачає вологи. Переконайтеся, що ви налили у вазу достатню кількість води.
 4. Ставте квіти в теплу воду, тоді вони вберуть більшу кількість вологи.
 5. Квіти на гнучких стеблах потрібно зрізати під кутом до ніжки.
 6. Час від часу перевіряйте чи не потрібно підлити води у вазу – квіти не повинні залишатися без неї. Це особливо важливо в жарку погоду і в будинках з центральним опаленням.
 7. Додайте у воду для квітів нашатирного спирту, інсектициду або цукру – і свіжі квіти простоять довше.
 8. Крім того, переконайтеся, що вода у квітів чиста, інакше вони швидко зів'януть.
 9. Ніколи не залишайте квіти під впливом прямих сонячних променів.
Троянди

Троянди

Перше, що потрібно зробити з принесеною в будинок трояндою – зрізати з неї шипи. Потім косо підрізати стебло, розщепити або роздрібнити його. Зів'яле листя і пелюстки троянди потрібно відразу ж видаляти. Не рекомендується тримати троянди в одній посудині з іншими квітами; в тому числі не слід ставити троянди разом з гвоздиками. Зауважимо, що як у воді, так і у вологому моху троянди залишаються свіжими до десяти днів. Якщо троянда швидко в'яне, то можна прийняти екстрені заходи: відновити зрізи на стеблі і опустити його в дуже гарячу воду на дві-три хвилини. У воді з кислотністю РН4 троянди зберігають свіжість до десяти днів. Ці квіти люблять обприскування.

Альстромерія

Альстромерія

Вазу з альстромерій необхідно якомога частіше промивати. Зрізана альстромерія зберігає свіжість в середньому півтора – два з половиною тижні.

Хризантеми

Хризантеми

Чудово зберігають свіжість і яскравість. Ці зрізані квіти вимагають самого елементарного догляду: регулярної зміни води і видалення всього листя з нижньої частини стебла.

Орхідеї

Орхідеї

Зберігають свіжість від тижня до місяця.

Іриси

Іриси

Квітка живе від одного до двох днів, одночасно інші бутони продовжують розпускатися. У зрізаному вигляді іриси добре зберігаються у воді і залишаються свіжими від одного до півтора тижня.

Гвоздики

Гвоздики

Залишаються свіжими до трьох тижнів. При зберіганні в глибокій холодній воді стебла гвоздики потрібно регулярно підрізати, не виймаючи з води, і видаляти нижні листки. Гвоздика добре почувається в 2-5%-ном розчині цукру, любить обприскування.

Лілії

Лілії

Здатні радувати око до півтора тижня. Кінці стебел потрібно розщепити і помістити в холодну воду. У міру в'янення нижні квітки на стеблі потрібно видаляти.

Тюльпани

Тюльпани

При будь-якому догляді в'януть досить швидко. Але все ж, якщо опустити стебла трохи зів'ялих квітів у гарячу воду, це допоможе їм повернути свіжість. Попередньо слід оновити зрізи і щільно обернути їх папером: це допоможе розпрямити стебла. Допомагають продовжити життя тюльпанам гілочки ялівцю, кипариса, туї.

Фрезії

Фрезії

Для збереження запаху рослину поміщають у целофановий пакет або завертають в пергаментний папір. Кінці стебел потрібно трохи надрізати, перш ніж ставити квіти в воду. У теплому приміщенні фрезії швидко відцвітають. Фрезії довше зберігаються свіжими, якщо у воду додано трохи цукрового піску, а також, якщо на ніч переносити їх в прохолодне приміщення. Фрезії люблять обприскування.

Гербери

Гербери

Погано зберігаються у воді, тому призначену для гербер посудину необхідно ретельно промити, а в воду додати дезинфікуючі засоби і добрива для зрізаних квітів. Стебло гербери можна проколоти вгорі і внизу, або вертикально надрізати знизу. Гербери потребують частої зміни води. Зріз необхідно підновляти постійно.

Способи оплати

X
Виберіть регіон: