Flowers.ua

Гарантія якості

Ми розуміємо, як Важливо бути впевненим в обраному сервісі, коли плануєте привітати дорогих людей і подарувати позитивні емоції! Очікуєте бездоганного результату? Flowers.ua гарантує якість послуг, що надаються:

Час доставки

Час доставки

Замовляючи подарунок, Ви розраховуєте на своєчасність і оперативність доставки. Ми пропонуємо Вам максимально зручні часові проміжки доставки і доставку в точний час. Налагоджена і професійна робота нашої власної кур'єрської служби та відділу логістики робить це можливим. Ми готові порадувати дорогих Вам людей вже зараз!

Асортимент, якість і свіжість квітів

Асортимент, якість і свіжість квітів

Ми співпрацюємо з кращими постачальниками квіткової продукції і готові запропонувати Вам широкий асортимент квітів, починаючи від місцевих сортів і закінчуючи рідкісними імпортними варіантами. Спеціально під Ваше замовлення ми ретельно підбираємо квітку і збираємо букет. Ваш одержувач отримає найкращі і найсвіжіші квіти!

Безпека платежів

Безпека платежів

Для Вашої зручності ми пропонуємо широкий вибір перевірених і надійних платіжних систем. Всі трансакції проводяться в зашифрованому вигляді через приватні сервери платіжних систем. Дані по кредитній карті знаходиться в прихованому вигляді і не доступні стороннім особам.

Політика приватності

Політика приватності

При оформленні замовлення Ви вказуєте особисту контактну інформацію, яка використовується менеджером для узгодження деталей Вашого замовлення та зберігається в секретності навіть від одержувача. Дані Вашого одержувача використовуються кур'єром і службою логістики для доставки замовлення. Надана Вами інформація є конфіденційною, використовується тільки для виконання замовлення і не передається третім особам.

Точність виконання

Точність виконання

Наше завдання не просто подарувати квіти певній людині, але і подарувати радість і позитивні емоції, а хто як не Ви знаєте смаки і уподобання Вашого одержувача? Ми знаємо, наскільки важливі деталі і враховуємо будь-які побажання. Завдяки висококваліфікованим менеджерам і креативним флористам буде виконаний букет або композиція будь-якої складності і навіть в самій несподіваній інтерпретації.

Очікуваний результат

Очікуваний результат

Ми прагнемо, щоб співпраця з нами була для Вас легкою і приємною. Розуміємо, що завжди є місце людському фактору або форс-мажорам. Якщо раптом, з яких-небудь причин, Вас не влаштує доставлений нами букет, найближчим часом ми виправимо ситуацію. Для нас важливий кожен клієнт і ми зробимо все від нас залежне, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою!

Способи оплати

X
Виберіть регіон: