image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Запоріжжя, проспект Соборний, 184

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Запоріжжя, проспект Соборний, 184

 

Всі магазини квітів

 

Графік роботи: Понеділок - Неділя 08:00 - 20:00

Контактний номер телефону: 0671270996

Обрати квіти можна на сторінці магазину

 

Про магазин квітів

Ласкаво просимо в магазин квітів Flowers.ua на проспекті Соборному, 184, у місті Запоріжжя – нашому власному куточку природної краси в серці міста. Розташований за 135 метрів від ТЦ Україна, 140 метрів від Запорізького обласного художнього музею та 200 метрів від Музею експериментів.

Наш персонал – це команда фахівців, які люблять свою справу. Ви отримаєте не лише квіти, але й особистий підхід та поради від наших кваліфікованих флористів. Вони завжди готові допомогти вам підібрати ідеальний букет, який виразить ваші почуття і вражатиме своєю красою.

Магазин Flowers.ua – це не просто місце, де можна купити квіти в Запоріжжі, а справжня оаза для шанувальників природної елегантності. Букети в нашому асортименті – це творіння витонченості та стилю. Від класичних троянд до авангардних квіткових композицій – кожен букет унікальний, як і ви.

Ми не обмежуємося лише квітами – у нас ви знайдете величезний вибір подарунків та подарункових наборів, щоб зробити ваш подарунок особливим. Від м'яких іграшок до фруктових кошиків – ми ретельно відбираємо кожен товар, щоб ви мали можливість порадувати близьких не лише квітами.

Приміщення магазину пройняте натуральним світлом завдяки великим вікнам, створюючи відчуття легкості і затишку. Тут ви можете спокійно вибрати подарунок або просто насолодитися переглядом наших творінь. Flowers.ua – це не лише магазин квітів, але і простір, де кожен може відчути себе часткою природи та краси. Найкращі квіти в Запоріжжі чекають саме на вас – завітайте до нас та даруйте краплину ніжності своїм близьким.

Послуги та зручності в магазині квітів

✔️ Замовлення з вулиці ✔️ Можна забрати в магазині ✔️ Доставка ✔️ Доставка в той самий день ✔️ Покупки в магазині ✔️ Безкоштовний Wi-Fi ✔️ Мобільні платежі через NFC ✔️ Кредитні картки

 

 

 

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Запоріжжя   Магазин квітів Запоріжжя, пр. Соборний   Магазин квітів FLOWERS.UA   Купити квіти Запоріжжя
                 
Магазин квітів FLOWERS.UA Запоріжжя   Магазин квітів в місті Запоріжжя   Квітковий магазин Запоріжжя
   

 

 

 

Дата: 19.01.2024 Переглядів: 174
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Івана Пулюя 8а Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Одеса, вулиця Семена Палія, 96

Способи оплати

X
Виберіть регіон: