Flowers.ua

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вул. Чорнобильська, 16/80

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ вул. Чорнобильська, 16/80

 

Всі магазини квітів

 

Графік роботи: Понеділок - Неділя 08:00 - 20:00

Контактний номер телефону: 0671434381

Обрати квіти можна на сторінці магазину

 

Про магазин квітів

Магазин квітів компанії Flowers.ua, розташований у столиці України, Києві, на вулиці Чорнобильська, 16/80, всього за 65 метрів від Храма Зачаття Іоана Предтечі та 76 метрів від зупинки громадського транспорту вул. Академіка Єфремова. Магазин приваблює своєю унікальною атмосферою та багатим асортиментом квіткових композицій.

Приміщення магазину вдень наповнене природним світлом, яке візуально підкреслює красу кожної квітки. Тут створена особлива атмосфера, де кожен відвідувач може відчути запах свіжих квітів та почути легку музику, що додає романтичний шарм магазину.

Букети від Flowers.ua - це справжній шедевр квіткової майстерності. Тут представлені найрізноманітніші композиції з різноманітних квітів: від класичних троянд до екзотичних орхідей, від ніжних тюльпанів до яскравих соняшників. Кожен букет - це унікальна співвідношення кольорів та форм, створена з любов’ю та увагою до деталей.

Крім букетів, в магазині представлені також різноманітні подарунки та подарункові набори, які слугують доповненням квітковим композиціям. Ви знайдете тут великий вибір коробок з цукерками, м'яких іграшок, оригінальних подарунків та аксесуарів, які допоможуть створити повністю унікальний подарунок для вашої улюбленої людини.

Послуги та зручності в магазині квітів

✔️ Замовлення з вулиці ✔️ Можна забрати в магазині ✔️ Доставка ✔️ Доставка в той самий день ✔️ Покупки в магазині ✔️ Безкоштовний Wi-Fi ✔️ Мобільні платежі через NFC ✔️ Кредитні картки

 

     
                 
     
   

 

 

 

Дата: 16.11.2023 Переглядів: 479
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Одеса, проспект Добровольского, 123 Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Запоріжжя, проспект Соборний, 87

Способи оплати

X
Виберіть регіон: