Flowers.ua
car
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Товар не доступний в даному регіоні
Букет "19 ромашок"
Букет "19 ромашок" – доставка по Україні
Букет "19 ромашок" – замовити з доставкою
Склад: 19 ромашок, оформлення
Гарантія якості: Квіти простоять 5 днів або ми замінимо букет
Найближчий час доставки: Сьогодні з 09:00, при сплаті замовлення до 08:30.
Опис:
Чудова, яскрава, тепла, абсолютно літня композиція складена з 19 ніжних, тендітних білих ромашок, оформлена в стильну блакитну перламутрову упаковку з білою стрічкою.
Яскраві, зворушливі, життєрадісні ромашки - справжня окраса літнього букета. Дивлячись на ці квіти, піднімається настрій, народжуються позитивні емоції, поліпшується самопочуття. Ромашки відомі людству понад чотири тисячі років. За довгі роки про квітку склали безліч легенд і міфів. У єгипетських жерців ромашка уподібнювалася Богу сонця Ра, в англійців вона була "денним оком", у вченні фен-шуй квітка символізувала енергію життя, а білі пелюсточки - шлях очищення і зцілення. Міфи Стародавнього Риму трактували ромашку як простоту, переродження. У європейських країнах ромашка мала символіку любові, материнства та родючості. Але легенди, казки та міфи всіх народів зійшлися на єдиній думці: ромашка - це завжди добро, яке перемагає зло. Тому ромашка - це примирення, запобігання конфліктам, загоєння ран, зцілення, побажання здоров'я. 
Ромашка - квітка із сакральним змістом, що виражає чисте кохання, це символ сім'ї та шлюбу, відновлення та довголіття, спокій та умиротворення, перемога над неприємностями. 
Ромашка - символ літа, магічна і чарівна квітка, предмет ворожінь і ритуалів. 
У ромашки вишуканий, приголомшливий вигляд. Завдяки цьому ромашки презентують як подарунковий букет, з будь-якого приводу або без нього.
У ромашки вишуканий, приголомшливий вигляд. Завдяки цьому ромашки підносять як подарунковий букет, з будь-якого приводу або без нього.
Букет з 19 милих сонячних ромашок можна піднести люблячій дівчині і жінці, мамі, бабусі, підняти настрій друзям, колегам, близьким, створити свято для дитини. З букетом сонячних ромашок пропозиція руки і серця стане ефектною і незабутньою. 
Букет з 19 ромашок гарне рішення подарунка на день народження, ювілей, річницю, день народження дитини, перше побачення. 
Окрема увага по праву належить букету з ромашок у весільній церемонії: це зворушливий букет нареченій, прикраса арок, інтер'єру, застілля, урочистості, подарункові букети для гостей і родичів. 
Букет ромашок - завжди родзинка свята. Тендітна, мила, сонячна квітка - це величезний сенс, який має назву "Любов, радість, щастя!".
Дивіться також
Відгуки про товар
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: