image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Одеса, Марсельська вулиця, 62

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Одеса, Марсельська вулиця, 62

 

Всі магазини квітів

 

Графік роботи: Понеділок - Неділя 08:00 - 20:00

Контактний номер телефону: 

Обрати квіти можна на сторінці магазину

 

Про магазин квітів

Магазин квітів на Марсельській вулиці, 62 у місті Одеса - це чудове місце з натуральним світлом та зручним розташуванням. Його інтер'єр та екстер'єр створюють атмосферу затишку, де кожен відвідувач може насолодитися красою квітів та знайти найкращі композиції для своїх подарунків.

У нашому магазині працюють професійні флористи, які з любов'ю створять для вас найчарівніші букети та квіткові композиції. Вони радо допоможуть вам обрати ідеальний варіант для будь-якої події та порадять найкращі подарунки для ваших близьких.

У нашому асортименті ви знайдете різноманітні квіти, від класичних букетів до стильних композицій у коробках. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір подарунків для різних свят та подій, включаючи день народження, весілля та інші святкові заходи.

Наша швидка доставка квітів в Одесі дозволяє зробити замовлення просто і зручно. Ви можете замовити квіти прямо в магазині або залишити замовлення онлайн, і ми доставимо їх в найкоротші терміни прямо за адресою у місті Одеса.

Послуги та зручності в магазині квітів

✔️ Замовлення з вулиці ✔️ Можна забрати в магазині ✔️ Доставка ✔️ Доставка в той самий день ✔️ Покупки в магазині ✔️ Мобільні платежі через NFC ✔️ Кредитні картки 

\
     
               
   
   

 

 

 

Дата: 22.04.2024 Переглядів: 69
FLOWERS.UA отримала премію "Доставка квітів 2024 року в Україні" Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Ревуцького, 40

Способи оплати

X
Виберіть регіон: