Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
299 грн
352 грн
Описання:
З різнокольоровими кульками яскраве свято Вашому одержувачу забезпечене! Такий подарунок буде чудовим доповненням до букета або кошику квітів. Ми додаємо в кульку спеціальний розчин, який збільшує час польоту кульки в 4-5 разів (від 2-х днів до 2-х тижнів) - яскраві кульки будуть довго радувати Вашого одержувача!
Склад:  5 латексних різнокольорових гелієвих кульок. (Кульки в асортименті. Кульки можуть бути замінені на однотипні, у разі відсутності даної моделі на складі. Колір і форма кульки можуть бути змінені за Вашим бажанням. Для уточнення заміни зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.)
Колір: різнокольорові.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 15:00, при сплаті замовлення до 14:30.

Останні фото доставок
Відгуки (78)
5 з 5

Я сомневалась , и я довольна. Цветы свежие красивые И очень хороший сервис ! Спасибо Вам качество !

Спасибо большое!!! Четкая, профессиональная, быстрая и качественная работа! Все в заказе абсолютно соответствовало фото на сайте, доставили вовремя не только выбранные позиции, но и много радостных эмоций :)

Соответствует фото в галерее, своевременная доставка - спасибо)))

Всё супер! Соответствие с заказом, качество, время доставки всё на отлично! Спасибо Вам!

Спасибо за хорошую работу!

Искренне благодарю вашу компанию, как и всех ваших сотрудников, за ваш тщательный подход к работе и своевременность доставки , которая так важна для тех, кто спешит подарить маленькую радость для своих близких!

Замовлення виконано на відмінно! Емоції переповнюють. Бубуся щаслива і я задоволена. Дуже Вам дякую. Особливість замовлення полягала в адресі отримувача - це село, куди рідко кому замовляють квіти. Незважаючи на складнощі, кур'єр розібрався і знайшов правильний будинок. Порада: якщо кур'єр не може знайти отримувача і дзвонить, нехай каже причину (Вам внуки замовили подарунок, я його маю Вам доставити, але не можу Вас знайти і тд...). В нашому випадку, кур'єр дзвонив і не повідомляв від кого він, бубуся реально почала переживати хто їй надзвонює :) Добре, що історія закінчилася сльозами щастя, коли квіти все ж було вручено.

Молодцы! Хорошо, что есть предложение дополнить цветы конфетами, шариками, игрушками - я добавила гелиевые шарики. Нужно было изменить текст через пару часов после заказа и оплаты - изменили. Форма заказа учитывает все моменты, кот. могут возникнуть при выполнении заказа, и еще подсказывает, как можно лучше сделать. Молодцы!

Большая благодарность flowers.ua ..все что было заказано- доставили четко, красиво ...приятно удивлена сервисом.!Живу в другой стране- но это не помешало поздравить мамочку!!! Благодаря flowers.ua...!!!

Дякую за Вашу роботу.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: