Flowers.ua

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Гагаріна, 171

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Гагаріна, 171

 

Всі магазини квітів

 

Графік роботи: Понеділок - Неділя 08:00 - 20:00

Контактний номер телефону: 0674513649

Обрати квіти можна на сторінці магазину

 

Про магазин квітів

Магазин квітів компанії Flowers.ua, розташований на проспекті Гагаріна, 171 в місті Дніпро, вражає спокоєм і красою свого розташування: всього за 300 метрів від ТРЦ Дафі, 60 метрів від відділення Укрпошти №51814 та 260 метрів від ЖК Сімейний.

Широкий вибір букетів у магазині Flowers.ua вражає своєю різноманітністю та свіжістю квітів. Від класичних троянд до екзотичних орхідей - тут можна знайти все для будь-якої події чи свята. Кожен букет створений з любов’ю та увагою до деталей, щоб відображати почуття замовника найкращим чином. Крім букетів, Flowers.ua пропонує широкий вибір подарунків та подарункових наборів, серед яких є відмінний вибір м'яких іграшок, шоколадних коробок, оригінальних подарункових коробок з квітами та багато іншого.

Приміщення магазину переповнене натуральним світлом, що створює атмосферу затишку та спокою. Це місце, де можна не тільки вибрати чудові квіти чи подарунок, але й насолодитися спокійною атмосферою та красою квіткових композицій. Приміщення відчинене й просторе, що дозволяє вільно рухатися та роздивлятися кожен витвір квіткового мистецтва.

Flowers.ua - це магазин, де кожен може знайти не лише красиві квіти та подарунки, але й відчути тепло та радість, завдяки привітному персоналу та чудовій атмосфері. Це місце, де дбають про кожну деталь, щоб зробити кожну покупку особливою.

Послуги та зручності в магазині квітів

✔️ Замовлення з вулиці ✔️ Можна забрати в магазині ✔️ Доставка ✔️ Доставка в той самий день ✔️ Покупки в магазині ✔️ Кава ✔️ Мобільні платежі через NFC ✔️ Кредитні картки ✔️Вхід для людей на інвалідних візках 

\
     
               
     
   

 

 

 

Дата: 27.12.2023 Переглядів: 549
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Софіївська, 2 Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Симиренка, 5

Способи оплати

X
Виберіть регіон: