Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
559 грн
Описання:
З різнокольоровими кульками яскраве свято Вашому одержувачу забезпечене! Такий подарунок буде чудовим доповненням до букета або кошику квітів. Ми додаємо в кульку спеціальний розчин, який збільшує час польоту кульки в 4-5 разів (від 2-х днів до 2-х тижнів) - яскраві кульки будуть довго радувати Вашого одержувача!
Склад:  9 латексних різнокольорових гелієвих кульок з принтом "День народження" . (Кульки в асортименті. Кульки можуть бути замінені на однотипні, у разі відсутності даної моделі на складі. Колір і форма кульки можуть бути змінені за Вашим бажанням. Для уточнення заміни зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.)
Колір: різнокольорові з принтами.

Найближча дата доставки: 29.07.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (6)
5 з 5

Спасибо за доставку ! Композиция из цветов "Забавный цыплёнок" очень-очень красивая вышла ! Я в восторге от этого великолепия ! Маме крестницы моей тоже очень понравился цыплёнок, ну а крестница-именинница (для которой и предназначался этот подарок), вообще - пищала от радости ! ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВАМ ЗА ОТЛИЧНОЕ НАСТРОЕНИЕ !!!

Созвонились, уточнили заказ. Доставили своевременно.

Спасибо Вам большое, все доставили вовремя, еще за несколько часов до доставки все согласовали, заказ превзошел мои ожидания!! Спасибо вам, воспользуюсь еще не раз вашими услугами

Огромное спасибо всей команде FLOWERS.UA за отличное и быстрое выполнение заказа!

Спасибо вам за то, что вы приносите в дом праздник!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мы сами далеко от родных, но с помощью вас мы можем их поздравить!!!!!!!!!!!!!

Первый раз пользуюсь услугами доставки радости!Вы просто суууупер!Спасибо!Быстро,четко,качественно!Я теперь Ваш клиент навсегда!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: