Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Торт "Київський" – від Flowers.ua
Торт "Київський" - доставка по Україні
Торт "Київський" - замовити з доставкою
399 грн
Описання торта:
Ніжне безе з масляним кремом. Цей торт став не тільки візитною карткою міста Київ, але і неофіційним символом столиці!  (Назва, форма, оформлення та склад торта можуть бути замінені на однотипні, в разі відсутності на момент доставки свіжого продукту. Для Вашого замовлення ми підберемо виключно свіжий і смачний торт з подібним складом.)
Вага: 0,5 кг.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 9:00, при сплаті замовлення до 08:30.

Відгуки (29)
5 з 5

Доставка даже быстрее, чем я того ожидал. Быстрая обработка заказа. Потрясающий сервис! Ребята — молодцы! Так держать! Побольше бы таких сервисов у нас в стране. Удачи и процветания!

Доставка была даже быстрее, чем я того ожидал! Быстрая обработка заказа, всё отлично. Отличный сервис, настоятельно рекомендую!

Прекрасный сервис. Выше всех похвал. Заказываю по интернету из Израиля . Удобный сайт , прекрасное обслуживание и татары высокого качества . Спасибо огромное! Анна

Заказ выполнен полностью и вовремя. Я очень доволен. Нет возможности посетить вашу замечательную страну. А вы помогаете преодолеть большое расстояние и доставить радость близким.

Ребята, как всегда высший класс. Третий год с вами, с другой страны. В разных городах делали нам дрставки но везде качественно! Спасибо за это.

Очень довольна заказом,доставили во время и сделали все как просила .Буду обращаться ещё не раз .

Дякуєм за відмінно виконану роботу. Обов‘язково звернемось до вас наступний раз. Успіхів !

Дякую Вам за те, що допомагаєте створювати приємні моменти для наших близьких.

Спасибо за оперативность и красивое оформление заказа. Все понравилось!

Замовляла торт і букет тюльпанів. Все свіже :), квіти красиві і гарно оформлені. Зручно, що компанія постійно інформує про стан замовлення електронкою: узгоджено з отримувачем, подарунок відправлено на доставку, замовлення виконано. Однак вагоме зауваження: час доставки самовільно змінено на пізніший, тому дуже бажаний ранковий сюрприз для іменинниці не вдався :(. При цьому в моєму повідомленні було зазначено, що зміна часу узгоджена з отримувачем. По факту, отримувачу було запропоновано тільки пізніший час, а не вказаний у замовленні. Однак, загалом враження приємні. Дякую компанії за гарний настрій для іменинниці!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: