Flowers.ua
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Торт "Київський" – від Flowers.ua
Торт "Київський" - доставка по Україні
Торт "Київський" - замовити з доставкою
499 грн
Описання торта:
Ніжне безе з масляним кремом. Цей торт став не тільки візитною карткою міста Київ, але і неофіційним символом столиці!  (Назва, форма, оформлення та склад торта можуть бути замінені на однотипні, в разі відсутності на момент доставки свіжого продукту. Для Вашого замовлення ми підберемо виключно свіжий і смачний торт з подібним складом.)
Вага: 0,5 кг.

Найближча дата доставки: 06.02.2023.

Відгуки (38)
5 з 5

Дуже задоволені (я в якості замовника, дружина як адресат подарунка:)! Всі етапи відпрацювання замовлення висвітлювалися листами на електронну пошту. Всі відхилення від попереднього замовлення узгоджувалися. Дякую flowers.ua за можливість поздоровити найріднішу людину попри війну та відстань!

Спасибо большое за заказ!! Оперативно доставили прямо к Новомц году!

Все отлично!!!

Доставили вовремя как и было запланировано. Я очень довольна. Цветами и тортом мама очень довольна. Спасибо Вам огромное, что помогли поздравить маму с Днём рождения.

Гарний сервіс, дякую!

Вже вдруге звертаюся до компанії Flowers.ua і знову ж таки все бездоганно. Все що замовила – те й доставили, за часом – пунктуальні. Дуже дякую, Ви приносите радість і допомагаєте робити сюрпризи. Хороших Вам клієнтів та мирного неба нам Усім.

Сервис супер! От заказа до доставки в е легко и прозрачно. Фото соответствуют оригинальным товарам! Букет огромен! Молодцы, что есть такой ресурс) рекомендуем 100%

Спасибо! Все очень классно сделали! и вовремя!

Всё очень оперативно и вовремя! живу в другой стране, всегда делаю приятности родным только через ваш сайт!

Доставка даже быстрее, чем я того ожидал. Быстрая обработка заказа. Потрясающий сервис! Ребята — молодцы! Так держать! Побольше бы таких сервисов у нас в стране. Удачи и процветания!

Дивіться також
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: