Flowers.ua

Квіти для Мам Героїв: зворушлива акція, яка об'єднала серця.


Квіти для Мам Героїв: зворушлива акція, яка об'єднала серця.

Напередодні Дня Матері компанія FLOWERS.UA провела акцію «Квіти для Мами Героя», яка торкнулася найглибших струн душі.

Завдяки небайдужості сотень людей ми змогли висловити слова підтримки та подарувати букети свіжих квітів матерям, чиї діти віддали своє життя за нашу свободу.

Ми відвідали матерів Героїв у різних куточках України. Отримуючи квіти, жінки не могли стримати сліз, адже цього дня вони особливо гостро відчували порожнечу без дітей.

До акції «Квіти для Мами Героя» приєдналися сотні небайдужих українців. Ми з вдячністю подвоїли кількість замовлених букетів, щоб удвічі більше матерів змогли відчути тепло та турботу.

Більшість матерів побажали залишитися за кадром, але ми дбайливо зберігаємо у своїх серцях їхні образи і ту безмежну любов, яку вони випромінюють.

Особливу подяку висловлюємо ГО «Незламні матері України» та лідерам думки Олександрі Миколюк, Антоніні Предко, Владиславу Морозу, Марині Джузеппе, Оксані Тимків, та іншим за сприяння у проведенні цієї важливої акції.
FLOWERS.UA планує зробити «Квіти для Мами Героя» щорічною традицією. Адже пам'ять наших Героїв вічна, поки ми їх пам'ятаємо!

Приєднуйся до нас!
Наступного року ви також зможете стати частиною цієї важливої ініціативи та подарувати частинку свого тепла мамам, які віддали своїх дітей за наше мирне небо.
Разом ми можемо зробити їхнє життя трохи світлішим

Слава Україні! Героям слава!

<strong>Приєднуйся до нас!</strong><br />Наступного року ви також зможете стати частиною цієї важливої ініціативи та подарувати частинку свого тепла мамам, які віддали своїх дітей за наше мирне небо.<br />Разом ми можемо зробити їхнє життя трохи світлішим<strong>Приєднуйся до нас!</strong><br />Наступного року ви також зможете стати частиною цієї важливої ініціативи та подарувати частинку свого тепла мамам, які віддали своїх дітей за наше мирне небо.<br />Разом ми можемо зробити їхнє життя трохи світлішим
ГО «Незламні матері України» та «Київський обласний центр допомоги Захисникам України» подякували всім учасникам цієї акції.

Способи оплати

X
Виберіть регіон: