Flowers.ua

Як доглядати за квітами в коробці: поради від флористів Flowers.ua

Як доглядати за квітами в коробці, які купили у флористичному магазині

Як доглядати за квітами в коробці

Квіти завжди відігравали особливу роль у житті людей. Вони прикрашають наше оточення, підіймають настрій кольором та ароматом, а також є символом кохання та вдячності. Саме тому не дивно, що квіти є одним з найпопулярніших подарунків у світі. Однак, коли мова йде про догляд за квітами, особливу увагу слід приділяти не лише їх вибору, а й догляду після придбання.

Нещодавно в магазинах флористики з'явилася нова трендова альтернатива класичному букету - квіти в коробці. Цей стильний варіант став відмінною альтернативою звичайним букетам і завоював популярність серед цінителів краси. Але як правильно доглядати за цими ніжними квітами, щоб вони довго радували своїм виглядом та ароматом? Давайте розберемося разом.

Чому квіти в коробці потребують спеціального догляду

Квіти в коробці - це не просто естетичний елемент декору, а справжні майстерність флористики, яка вимагає особливого ставлення та догляду. Основна причина, чому ці квіти потребують спеціальної уваги - це їх особлива композиція та спосіб розміщення.

Коли квіти розміщені в коробці, вони часто мають обмежений доступ до води та живлення, що робить їх більш вразливими до пересихання та в'янення. Крім того, деякі сорти квітів можуть виявити більшу чутливість до транспортування та перевезення у коробці, що може призвести до пошкодження їх стебел та листя.

Тому перед придбанням квітів в коробці важливо враховувати не лише їх зовнішній вигляд, а й питомі особливості кожного виду квітів. Обережно оброблені та правильно доглянуті квіти збережуть свою красу та свіжість на тривалий час і будуть радувати вас або отримувача подарунка довгі тижні.

Вибір правильного місця для квітів

Вибір правильного місця для квітів

Правильне розміщення квітів в коробці грає важливу роль у забезпеченні їх довговічності та свіжості. Тут ми розглянемо основні аспекти вибору місця для догляду за квітами в коробці.

Підбираємо місце з освітленням

Квіти в коробці потребують достатньої кількості світла для збереження свіжості та живлення. Оптимальне розміщення - це місце з яскравим, але розсіяним світлом, де вони отримують достатню кількість сонячних променів протягом дня без прямого впливу прямого сонячного світла. Уникайте розміщення квітів в коробці поряд з вікнами, де вони можуть перегріватися або пересихати через сильне сонячне випромінювання.

Температура для квітів в коробці

Зберігайте квіти в коробці в прохолодній, але не холодній кімнаті, де температура коливається в межах 18-22 градусів Цельсія. Уникайте розміщення квітів в коробці поряд з джерелами тепла, такими як батареї або радіатори, а також у протягом.

Необхідна вологість

Квіти в коробці потребують оптимального рівня вологості для збереження свіжості та гарного стану. Для цього можна використовувати зволожувачі повітря або вологі губки, які розміщуються під квітковою композицією. Важливо не допускати пересихання ґрунту та листя квітів, але також уникати надмірної вологості, яка може сприяти розмноженню грибків та бактерій.

Правильний полив квітів в коробці

Полив квітів в коробці - ключовий аспект догляду за ними. Ось кілька важливих порад:

 • Розумний підхід до поливу: Поливайте квіти з обережністю, уникайте перезаливання, що може призвести до загнивання коріння або відмови квітів.
 • Частота поливу: Поливайте квіти в коробці, коли верхній шар ґрунту стає трохи сухим. Використовуйте воду при кімнатній температурі, щоб уникнути стресу для рослин.

Обрізка та догляд за квітами в коробці

Правильна обрізка та догляд за квітами в коробці є важливими етапами догляду, що забезпечують їх тривалу свіжість та привабливий вигляд.

Як зберігати квіти в коробці свіжими

 • Оптимальна температура: Зберігайте коробку з квітами в прохолій кімнаті, щоб уникнути перегрівання або переохолодження рослин.
 • Зволоження: Регулярно зволожуйте ґрунт квітів за допомогою води при кімнатній температурі.

Обрізка стебел

 • Інструменти: Використовуйте гострі інструменти для обрізання стебел квітів, щоб уникнути розривів та пошкоджень.
 • Кутове обрізання: Обрізайте стебла під кутом, щоб забезпечити кращий доступ квітам до води та живлення.

Видалення в'ялих квітів та листя

 • Своєчасне прибирання: Регулярно видаляйте в'ялі квіти та листя, щоб уникнути поширення грибкових захворювань та зберегти естетичний вигляд композиції.
 • Профілактика: Проводьте інспекцію квітів щодня та вчасно видаляйте будь-які ознаки пожовклості або в'ялості, щоб уникнути розповсюдження проблем на інші рослини.

Дотримуючись цих порад, ви забезпечите оптимальні умови для тривалого збереження краси та свіжості квітів у коробці.

Періодичний догляд і додаткові поради

Періодичний догляд грає важливу роль у збереженні краси та свіжості квітів у коробці. Ось деякі корисні поради для забезпечення довговічності вашої квіткової композиції.

Підживлення квітів

 • Використання добрив: Розгляньте можливість використання добрив для квітів у коробці, щоб забезпечити їм необхідну живильну підтримку та підсилити їх красу та здоров'я. Виберіть добрива, які підходять для ваших конкретних видів квітів та використовуйте їх відповідно до інструкцій виробника.
 • Зміна води: Замінюйте воду в коробці щонайменше раз на тиждень, щоб уникнути утворення бруду та бактерій, які можуть пошкодити коріння квітів.

Інші корисні поради

 • Уникайте прямих потоків повітря: Уникайте розміщення квітів у коробці поряд з кондиціонерами або вентиляторами, що може призвести до пересихання рослин.
 • Зберігайте подалі від фруктів: Уникайте розміщення коробки з квітами поряд із різними фруктами, бо етилен, що виділяється фруктами, може спричинити в'янення квітів.
 • Очищення листя: Регулярно оберіть листя квітів в коробці від пилу або забруднень, щоб забезпечити правильний фотосинтез та зберегти їх природний блиск.

Дотримуючись цих порад і забезпечуючи ретельний періодичний догляд, ви зможете насолоджуватися красою та свіжістю ваших квітів у коробці протягом тривалого часу.

Що обрати на подарунок: букет чи квіти в коробці

Вибір між букетом та квітами в коробці може бути важким завданням, оскільки обидва варіанти мають свої переваги та чарівність. Ось деякі аспекти, які варто врахувати перед прийняттям рішення:

Букет:

 • Традиційний вибір: Букет квітів завжди був традиційним та улюбленим варіантом подарунка, який символізує кохання, прихильність та увагу.
 • Різноманітність в композиціях: Букети дозволяють флористам творити різноманітні композиції, використовуючи різні види квітів та декоративні елементи.
 • Невибагливість у догляді: Букети зазвичай вимагають меншого догляду після придбання, оскільки їх можна просто поставити у вазу з водою та насолоджуватися їх красою.

Квіти в коробці:

Квіти в коробці

 • Елегантність та оригінальність: Квіти в коробці вражають своєю елегантністю та стильним виглядом, надаючи особливий шарм будь-якому інтер'єру.
 • Тривала свіжість: Завдяки особливому дизайну та додатковим методам догляду, квіти в коробці можуть зберігати свою свіжість та красу протягом тривалого часу.
 • Унікальність композиції: Квіти в коробці дозволяють створити унікальні композиції, які можуть вражати своєю красою та оригінальністю.

Якщо ви бажаєте подарувати красу та свіжість у вигляді квіткової композиції в коробці, запрошуємо вас замовити квіти на нашому сайті. Наші флористи з любов'ю створять для вас чудову композицію чи букет квітів, що стане вишуканим подарунком для будь-якої нагоди. Робіть замовлення зараз онлайн чи залишайте заявку на сайті та подаруйте радість своїм близьким!

Квіти в коробці

Часті запитання

Як часто потрібно поливати квіти в коробці?

Частота поливу залежить від виду квітів та умов у приміщенні. Зазвичай рекомендується поливати квіти в коробці, коли верхній шар ґрунту стає трохи сухим, приблизно раз на 3-5 днів. Однак цей інтервал може змінюватися залежно від умов у приміщенні та виду квітів.

Чи можна залишати коробку з квітами біля вікна?

Так, квіти в коробці можна залишати біля вікна, але варто уникати прямого сонячного проміння, яке може перегрівати рослини та призводити до їх пересихання. Краще обрати місце з розсіяним світлом, де квіти отримуватимуть достатню кількість світла без небезпеки перегріву.

Чи потребують квіти в коробці додаткового добрива?

Використання добрив для квітів в коробці може бути корисним, особливо якщо вони перебувають у коробці тривалий час. Однак перед застосуванням будь-яких добрив слід ознайомитися з вимогами конкретних видів квітів та консультуватися з фахівцем.

Що робити, якщо квіти в коробці почали в'янути?

Якщо квіти в коробці почали в'янути, перевірте рівень вологості ґрунту та зробіть необхідний полив. Також перевірте, чи не перебувають рослини у прямому сонячному промінні. Видаліть в'ялі квіти та листя та зберігайте рослини у прохолодному місці з достатнім освітленням.

Чи можна використовувати звичайну воду з-під крана для поливу квітів в коробці?

Так, зазвичай можна використовувати звичайну воду з-під крана для поливу квітів в коробці. Проте варто врахувати, що якість води може впливати на здоров'я рослин. Якщо вода містить багато хлору або інших хімічних речовин, можливо, краще використовувати фільтровану або дистильовану воду.

Дата: 22.06.2024 Переглядів: 55
Букет польових квітів Скільки троянд можна дарувати дівчині, мамі, подрузі чи колезі

Щойно доставили

Дніпро (Дніпропетровськ)

Фотогалерея

Усі фото доставок Замовити цей товар

Наші клієнти

Переглянути все

Способи оплати

X
Виберіть регіон: