image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, вулиця Калинова, 23 А

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, вулиця Калинова, 23 А

 

Всі магазини квітів

 

Графік роботи: Понеділок - Неділя 08:00 - 20:00

Контактний номер телефону: 

Обрати квіти можна на сторінці магазину

 

Про магазин квітів

Запрошуємо відвідати наш новий магазин квітів, розташований за адресою на вулиці Калинова, 23А у місті Дніпро. Ми обрали зручне місце розташування, щоб наші клієнти могли легко знайти нас. Приміщення магазину наповнене природнім світлом, що створює комфортну та приємну атмосферу для вибору найкращих квітів та подарунків.

У нашому магазині працюють досвідчені флористи, які мають талант та професійні навички в створенні неповторних квіткових композицій. Вони завжди готові порадити вам та допомогти обрати ідеальний букет чи квіткову композицію, а також вибрати найкращий подарунок для вашого випадку.

У нашому асортименті ви знайдете різноманітні квіткові композиції та букети, а також подарункові набори для різних свят та важливих подій у вашому житті. Від класичних букетів до стильних композицій у коробках - ми маємо все, щоб зробити ваш день особливим та незабутнім.

Для вашої зручності ми пропонуємо швидку доставку квітів прямо до Дніпра. Ви можете замовити квіти безпосередньо в нашому магазині або онлайн, і ми доставимо їх за вказаною адресою вчасно та у найкращому стані. Роблячи ваші свята та події особливими, ми допоможемо вам подарувати радість та щастя вашим близьким.

Послуги та зручності в магазині квітів

✔️ Замовлення з вулиці ✔️ Можна забрати в магазині ✔️ Доставка ✔️ Доставка в той самий день ✔️ Покупки в магазині ✔️ Мобільні платежі через NFC ✔️ Кредитні картки

 

     
                 
   
   

 

 

 

Дата: 14.03.2024 Переглядів: 124
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, вулиця Титова, 8 Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Боярка, вулиця Садова, 4а

Способи оплати

X
Виберіть регіон: