Flowers.ua
Доставка в
Киев
(изменить регион)
Товар не доступен в данном регионе
Мишка Тедди (мальчик) 20 см – быстрая доставка
Мишка Тедди (мальчик) 20 см - доставка по Украине
Описание игрушки:
Трогательный мишка замечательно дополнит поздравление и порадует Вашего получателя.
Размер игрушки: 20 см.

Ближайшее время доставки: Сегодня с 18:00, при оплате заказа до 17:30.

Последние фото доставок
Смотрите также
Отзывы (39)
5 из 5

Уже второй год пользуюсь вашими услугами:) Прекрасная работа, даже в условиях войны! В этом году я смогла поздравить сына, даже находясь за границей! Спасибо вам за вашу работу!

Усе як в інструкції. Квіти та їх оформлення відповідають фото в галереї, що є дуже важливим фактором! Дякую ❤️

Добрий день! Замовляв не перший раз букет квітів, геліві кульки та м´яку іграшку. Зазадалегідь подзвонили та домовились з отримувачем подарунку про час доставки. Привезли все вчасно і красиво упаковане. Дякуємо за працю.

В фирме работают очень милые люди. Подарок доставлен, именинник доволен!!

Дівчина була задоволена

Дуже дякую вам за сервіс. Ви дійсно робити велику работу. Особливо коли ми захищаємо нашу країну, наші рідні завдяки Вам відчувають нашу турботу.

Дякую, подарунок дуже сподобався. Не дивлячись на труднощі із зв'язком, через які доставка була перенесена на наступний день, квіти, солодощі та іграшка були передані у кращому вигляді, як на фото товарів. Щиро бажаю успіхів цьому сервісу! Найкращі серед подібних послуг

Спасибо большое за доставку подарков, а самое главное положительных эмоций! Желаю Вам успехов в вашем деле!! Вы очень важны, особенно когда поздравить лично нет возможности.. СПАСИБО!!!

Спасибо большое за доставку подарков, а самое главное положительных эмоций! Желаю Вам успехов в вашем деле!! Вы очень важны, особенно когда поздравить лично нет возможности.. СПАСИБО!!!

Квіти доставили наступного дня з шоколадними цукерками та Тедді, дуже задоволені обслуговуванням, і все пройшло гладко. Чудова робота дякую

Уточнить наличие
Спасибо за заявку! Наш менеджер скоро свяжется с вами для уточнения наличия.
X
Выберите регион: