image
(044) 585-88-99 — Киев
0-800-357-000 — Бесплатный
+1-718-475-92-72 — Нью-Йорк
(067) 355-77-55 — Киевстар
Другие телефоны
Мы работаем круглосуточно
0 товаров Помощь онлайн Статус заказа
Flowers.ua
car
Доставка в
Киев
(изменить регион)
Доставка цветов по Киеву  —  бесплатно
image
Гигантский букет роз – от Flowers.ua
Гигантский букет роз - доставка по Украине
Гигантский букет роз - заказать с доставкой
3199 грн
3764 грн
9099 грн
10705 грн
Описание букета:
Большой красивый букет роз – несомненно впечатляющая композиция, говорящая без слов. Заветный красный цвет голландских роз отчетливо выражает чувство благодарности, любви, преданности. Эти 25 роз – яркое воплощение нежнейших эмоций, которые могут согреть сердце любимого вами человека.

Каждая роза в этом гигантском букете – это отдельный символ величия и красоты. Они не просто цветы, они – трогательный образ любви и уважения. Эта большая композиция удачно сочетает в себе мастерство флористов и природную удивительную красоту цветов, создавая незабываемый образ, оставляющий волшебное впечатление.

Состав:
25 красных голландских роз, высота - 1 м.

Ближайшее время доставки: Сегодня с 09:00, при оплате заказа до 08:30.

Последние фото доставок
Смотрите также
Отзывы (118)
4.9 из 5

Напривеликий жаль дуже розчарований наданими послугами!… Ніколи не пораджу користуватись!… і сам знайду іншого постачальника. Не прислухавшись до мого печального досвіду?!… Рекомендую спочатку самому перевіряти якість (відповідність замовленню) і кількість подарункових квітів!((( Безвідповідально!… Незлагоджено!… Некомпетентно!… На підтвердження моїх висновків… роз‘ясню ситуацію!… А ви приймайте своє рішення для себе. 30.08. Замовив доставку квітів (адресну, з листівкою, на вказаний час), здійсним оплату… попередив отримувача, про сюрприз на 01.09… (тобто за два дні) В день доставки!… мені за 2,5 години до зазначеного часу отримання замовлення, телефонуює фахівець і повідомляє!!!!!! Що квіти замовленої довжини закінчились!((( запропонував змінити довжину на зменшення!… але збільшивши кількість!… Я увійшов в положення, з розумінням, що 1 вересня!… все можливо… Погодився. Далі сталось ще цікавіше!!!!! Пройшов зазначений час доставки!… тиша!… через 3,5 години телефоную сам до магазину, за номером вказаним на сайті… повідомляють, що зі мною зв’яжеться фахівець сервісу… для уточнення замовлення! Молодці… набрав через 2 хвилини!… І ТУТ НАСТАЄ САМЕ ЦІКАВІШЕ!… повідомляє!!!! Що узгоджені квіти (менші за довжиною від початкового замовлення) дивним чином теж закінчились! Пропонує змінити замовлення ще на меньшу довжину!… збільшивши кількість…. Звісно я відмовляюсь!… і знов іду на поступки!… (момент сюрпризу втрачений((( головне зробити приємне дорогій людині)… приходимо до компромісу! Що протягом 5-7 днів, як буде у них навступне постання квітів, виконати моє замоленная від 30.08!… Вибрану початкову кількість і довжину квітів!… А ось тут Вишенька на «….»… впевнений у любої людини скінчиться терпіння і нормальне ставлення до сервісу!… Телефонує мені одержувач!!! Отримала квіти! Це наші особи ті стосунки! АЛЕ!!!!!!!!!!!!!! «Шановний» магазин квітів наплював на побання та неодноразові узгодження… виконав на свій погляд замовлення!!!! Квіти в два рази меньші по довжині!!!! І!!!!!!! І !!!!!!!!!!! ЇХ!!!!!!! ПАРНА КІЛЬКІСТЬ!!!!!!!

Уровень!

Все дуже суперррр. Дякую

Больной спасибо все команде frowers!!! Всё на высшем уровне. Особая благодарность за обратную связь а конкретно Богдану, все очень оперативно и чётко!!!! Успеха вам и развития!

Дякую команді Flowers.ua за прекрасне поздоровлення ! Квіти просто чудові, доставлено точно в час ! Дякуємо, що даруєте прекрасні емоції , за Ваш професіоналізм! Бажаємо миру, розвитку та процвітання!

Дякую за Вашу працю! Дякую, що з Вашою допомогою можемо дарувати щасливі моменти нашим рідним

Спасибо огромнейшее за оперативную работу команде Flowers! Все было на высшем уровне ,доставлено вовремя . Букет шикарный ,свежий! Все супер ! Спасибо ❤

Спасибо за хорошую работу!

Дякую що ви даруєте свято найріднішим))) Троянди чудові, дівчина в захваті))) Дякую)

хорошо выполненная работа.Европейский сервис.

Уточнить наличие
Спасибо за заявку! Наш менеджер скоро свяжется с вами для уточнения наличия.
X
Выберите регион: