image
(044) 585-88-99 — Kiev
0-800-357-000 — Free
+1-718-475-92-72 — New York
(067) 355-77-55 — Kyivstar
Others phones
We work around the clock
Help online Your Order Status
Flowers.ua
car
Delivery to
Kyiv
(Change the city)
Send flowers to Kyiv  —  free
image
Giant bouquet of roses – from Flowers.ua
Giant bouquet of roses - delivery in Ukraine
Giant bouquet of roses - order with delivery
3199 uah
3764 uah
9099 uah
10705 uah
Description of the bouquet:
A large beautiful bouquet of roses is undoubtedly an impressive composition that speaks without words. The cherished red color of Dutch roses clearly expresses feelings of gratitude, love and devotion. These 25 roses are a bright embodiment of the most tender emotions that can warm the heart of the person around them.

Each rose in this gigantic bouquet is a separate symbol of grandeur and beauty. They are not just flowers, they are a touching image of love and respect. This large composition successfully combines the skill of florists and the amazing natural beauty of flowers, creating an unforgettable image that leaves an indescribable impression.

Composition: 25 red dutch roses, height - 1 m.

Nearest delivery date: Sep 29th, 2023.

Last photos from the delivery
See also
Guestbook (118)
4.9 of 5

Напривеликий жаль дуже розчарований наданими послугами!… Ніколи не пораджу користуватись!… і сам знайду іншого постачальника. Не прислухавшись до мого печального досвіду?!… Рекомендую спочатку самому перевіряти якість (відповідність замовленню) і кількість подарункових квітів!((( Безвідповідально!… Незлагоджено!… Некомпетентно!… На підтвердження моїх висновків… роз‘ясню ситуацію!… А ви приймайте своє рішення для себе. 30.08. Замовив доставку квітів (адресну, з листівкою, на вказаний час), здійсним оплату… попередив отримувача, про сюрприз на 01.09… (тобто за два дні) В день доставки!… мені за 2,5 години до зазначеного часу отримання замовлення, телефонуює фахівець і повідомляє!!!!!! Що квіти замовленої довжини закінчились!((( запропонував змінити довжину на зменшення!… але збільшивши кількість!… Я увійшов в положення, з розумінням, що 1 вересня!… все можливо… Погодився. Далі сталось ще цікавіше!!!!! Пройшов зазначений час доставки!… тиша!… через 3,5 години телефоную сам до магазину, за номером вказаним на сайті… повідомляють, що зі мною зв’яжеться фахівець сервісу… для уточнення замовлення! Молодці… набрав через 2 хвилини!… І ТУТ НАСТАЄ САМЕ ЦІКАВІШЕ!… повідомляє!!!! Що узгоджені квіти (менші за довжиною від початкового замовлення) дивним чином теж закінчились! Пропонує змінити замовлення ще на меньшу довжину!… збільшивши кількість…. Звісно я відмовляюсь!… і знов іду на поступки!… (момент сюрпризу втрачений((( головне зробити приємне дорогій людині)… приходимо до компромісу! Що протягом 5-7 днів, як буде у них навступне постання квітів, виконати моє замоленная від 30.08!… Вибрану початкову кількість і довжину квітів!… А ось тут Вишенька на «….»… впевнений у любої людини скінчиться терпіння і нормальне ставлення до сервісу!… Телефонує мені одержувач!!! Отримала квіти! Це наші особи ті стосунки! АЛЕ!!!!!!!!!!!!!! «Шановний» магазин квітів наплював на побання та неодноразові узгодження… виконав на свій погляд замовлення!!!! Квіти в два рази меньші по довжині!!!! І!!!!!!! І !!!!!!!!!!! ЇХ!!!!!!! ПАРНА КІЛЬКІСТЬ!!!!!!!

Уровень!

Все дуже суперррр. Дякую

Больной спасибо все команде frowers!!! Всё на высшем уровне. Особая благодарность за обратную связь а конкретно Богдану, все очень оперативно и чётко!!!! Успеха вам и развития!

Дякую команді Flowers.ua за прекрасне поздоровлення ! Квіти просто чудові, доставлено точно в час ! Дякуємо, що даруєте прекрасні емоції , за Ваш професіоналізм! Бажаємо миру, розвитку та процвітання!

Дякую за Вашу працю! Дякую, що з Вашою допомогою можемо дарувати щасливі моменти нашим рідним

Спасибо огромнейшее за оперативную работу команде Flowers! Все было на высшем уровне ,доставлено вовремя . Букет шикарный ,свежий! Все супер ! Спасибо ❤

Спасибо за хорошую работу!

Дякую що ви даруєте свято найріднішим))) Троянди чудові, дівчина в захваті))) Дякую)

хорошо выполненная работа.Европейский сервис.

Check Availability
Thanks for the application! Our manager will contact you shortly to confirm availability.
X
Choose region: