Отзывы о доставке цветов по Киеву и всей Украине – Flowers.ua
Велике Вам дякую
Все дуже добре! Дякую!
Дякую Вам.
Дякую все класно та вчасно !!!))) Всім рекомендую!!!)))
Все чудово, дякуємо !!!
Все отлично, спасибо
Щиро дякую! Все чудово Дякую Ірині за виконане замовлення , до всього прислухалася та все врахувала Це цінно
Щиро вдячний Пану Миколі з відділу турботи про клієнтів за креативне, оперативне відношення до вирішення проблеми, яка з"явилася. Прекрасний професійний та людяний підход до проблеми клієнта. Усе ж таки, пан Микола, я їх замовлю)))
Все чудово
Все супер рекомендую
Щиро дякую за красивий і свіжий букет ) І за швидку доставочку Лише процвітайте!
Спасибо большое, всё супер
Щиро дякую, за швидку доставку!?
пришли все очень красивые❤️
Відмінно?
Дякую Вам за привітання Чудова робота
Дуже вдячний за співпрацю,приємно вражений,що ви є навіть у Східниці!Не перший раз користуюсь вашими послугами,дякую за вашу роботу та своєчасне доставлення замовлення!Ви молодці!?☝️?
Добрый день! Все доставили, все очень понравилось! Имениница очень рада! Спасибо
Лучшие
Спасибо вам большое