image
(044) 585-88-99 — Kiev
0-800-357-000 — Free
+1-718-475-92-72 — New York
(067) 355-77-55 — Kyivstar
Others phones
We work around the clock
Help online Your Order Status
Flowers.ua
car
Delivery to
Kyiv
(Change the city)
This product is not available in this region
image
Bouquet "Breath of Spring!" – from Flowers.ua
Bouquet "Breath of Spring!" - delivery in Ukraine
Bouquet "Breath of Spring!" - order with delivery
Description of the bunch:
A beautiful bouquet of tulips and irises will delight a dear woman on a wonderful holiday!
Composition: 30 white and pink tulips9 blue (purple) irises, decoration.

Nearest delivery time for today: From 09:00, if order payment is up to 08:30.

Last photos from the delivery
See also
Guestbook (11)
5 of 5

Напишу свій відгук, в загалі ніколи не писала. Я знайшла ваші квіти на сайті випадково, прочитала відгуки, які були позитивні і вирішила замовити у вас, раніше ніколи квіти не замовляла в інтернеті, бо на жаль дійсність не завжди відповідає картинці. І тому не хочеться заплатити кошти і не отримати те на що ти розраховуєш. Дуже дякую вашій команді за працю, тому що це колективна робота яку ви виконуєте чудово. Все вийшло так як я хотіла. Квіти дуже гарні, кіт Василь то взагалі прикольний, я його случайно знайшла. А ще головне на мою думку це який настрій і позитив ви даруєте клієнтам, бо вони бачать вас, а потім подарунки. Буду звернутися до вас неодноразово, а ваші кульки в подарунок дуже доречно, бо в травні маю ще одне свято. Здоров'я міцного вашим працівникам, процвітання та успіху вашій команді. А ще натхнення і творчої наснаги. Задоволення і посмішка клієнта самий дорогий комплімент.

Букет гарний ,доставка вчасно .Дуже задоволена

Шановний колектив flowers.ua, дуже вам вдячний за сервіс. Квіти дуже свіжі та красиві. Букети були доставлені вчасно. Дружина була приємно здивована. Бажаю процвітання вашій справі!

Дуже гарний сервіс, я буду радити своїм друзям та знайомим. Квіти дуже свіжі, гарно підібрані букети. Мама та сестра дуже раді приємним сюрпризам на день народження.

Дуже дякуєм за букет. Він супер

Отличный букет. Смотрится шикарно! Заказывала из-за рубежа. Букет был доставлен вовремя, мама осталась очень довольна

Спасибо вам за прекрасную работу!

Доволен услугами. Заказал раз пятый из за рубежа. Приятно удивлён работой коллектива. Добросовестно отзваниваются скорректировать заказ, когда не был в наличии предложили лучшее решение без доплаты. Букеты постоянно свежие ,а за свежими букетами хочется возвращаться

Дужче Вам вдячна! Все було чудово, квітки були прекрасні, все свіже! Чудова робота, отримали як було обіцяно, все вчасно. Дуже задоволена 5+!

Спасибо огромное за вашу работу!!! Сочетание цены и качества! Все на высшем уровне, буду советовать друзьям и в дальнейшем у вас заказывать!!!

Check Availability
Thanks for the application! Our manager will contact you shortly to confirm availability.
X
Choose region: