Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Кімнатна рослина "Цитрус Кумкват" (Kumquat) – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Цитрус Кумкват" (Kumquat) - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Цитрус Кумкват" (Kumquat) - замовити з доставкою
1959 грн
Описання рослини:
Цитрус Кумкват (Kumquat) - відрізняється досить складним вирощуванням. На будь-які різкі зміни я реагує обпаданням листя. Форма крони цитруса округла, дуже красива і досить об'ємна. Плодоносить красивими помаранчевими плодами, вони можуть бути як ідеально круглої форми, так і злегка витягнутою.
Освітлення: любить розсіяне світло. нормально ставиться до затемнення. Цю рослину можна поставити і на південну сторону.
Особливості: кумкват не любить переростать горщики, тому при активному зростанні потрібна пересадка рослини в більш просторе житло. Не тримайте поруч з опалювальними приладами і мікрохвильовкою. Не любить протягів або, навпаки, занадто теплого повітря.
Температура і вологість: для цитрусових потрібно обприскування-вони погано переносять сухе повітря квартири. Температура стабільна і кімнатна без перепадів. Влітку в районі + 20-25 градусів, а взимку не нижче +16.
Полив: для поливу не годиться хлорована вода. потрібно поливати відстояною і м'якою. Експерти радять додати пару крапель оцту.

Висота: 70 см.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 15:00, при сплаті замовлення до 14:30.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: