Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Кімнатна рослина "Цитрус-каламондін" (міні-штамб) – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Цитрус-каламондін" (міні-штамб) - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Цитрус-каламондін" (міні-штамб) - замовити з доставкою
899 грн
Описання рослини:
Каламондін (Citrus) - швидкоростуча і декоративне кімнатна рослина - гібрид кумквата з мандариновим деревом. Така рослина допоможе додати інтер'єру Вашої кухні вишуканості й пишноти. Просте у догляді, воно обов'язково порадує турботливого квітникаря своїми квітами і екзотичними плодами.
Освітлення: потребує яскравому світлі не менше 8-12 годин на день. Для забезпечення цього необхідно організувати підсвічування з люмінесцентних ламп. Але влітку необхідно притіняти від прямого полуденного сонця. Добре ростуть на західному або східному вікні. Не можна рослина переставляти з одного місця на інше.
Температура: оптимальна температура для гарного Росатом і бутонізації + 14 + 18 градусів Цельсія. Влітку в жаркі дні рослину можна винести на балкон. Не люблять різкого зниження температури, тому вночі їх необхідно вкутувати мішковиною, легкою ковдрою або марлею в 2 шари. Любить провітрювані приміщення, але не можна тримати під кватиркою.
Вологість: взимку потребує регулярного обприскуванні 2-3 рази на день.
Полив: навесні необхідний регулярний і рясний полив, але не надмірний - інакше корені можуть загніватся. Зайву воду з піддону необхідно зливати. Взимку полив помірний, у міру того, як просихає верхній кому землі.

Висота: 30 см.

Найближча дата доставки: 23.06.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (2)
5 з 5

The best flower service in Ukraine! Thank you, I will be ordering again from you soon!

Большое спасибо!!! Великолепно работает команда. Нашли чудесное дерево и доставили во время. Все четко и быстро. Молодцы ребята. Очень порадовали своей слаженной работай. Еще раз огромное спасибо! Желаю Вам от всей души процветания, успехов в бизнесе и личного счастья.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: