Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Замиокулькас" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Замиокулькас" - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Замиокулькас" - замовити з доставкою
899 грн
Описання рослини:
Ця рослина встигли полюбити за його невибагливість і незвичайний зовнішній вигляд. І навіть вже придумали народна назва - «Доларове дерево». Листя перисте, прямостоячі, розташовуються на товстих, м'ясистих черешках. Всі частини цієї рослини пристосовані для створення запасів води на випадок тривалої посухи. У доларового дерева цвітіння - це явище досить рідкісне, особливо в кімнатних умовах.
Температура: Помірна, взимку переважно 16..18 ° C, але не нижче 12 ° C.
Освітлення: Світле місце з розсіяним світлом. Влітку віддає перевагу розміщенню на свіжому повітрі - на балконі, в саду і т.п. Взимку доведеться переставити заміокулькас ближче до вікна.
Полив: Помірний з весни до осені, але при цьому на піддоні не повинна залишатися вода, взимку полив рідкісний, грунт повинен добре просохнути до наступного поливу. Замиокулькас легше переносить деяке пересушування, ніж застій води в грунті - це може привести до загнивання коренів і утворення стеблової гнилі.
Добриво: Зазвичай, в підгодівлі не потребує.
Вологість повітря: Замиокулькас не вимагає обприскування листя, але іноді треба влаштовувати обмивання, щоб рослина не запилилося і не втрачала привабливість. Влітку на відкритому повітрі достатньо дощових обмивань.
Пересадка: Щорічно навесні. Грунт повинна бути досить поживною. Для молодих рослин - 1 частина дернової землі, 1 частина листової землі, 1 частина торф'яної і 1 частина піску. Можна додати трохи добре перепрілої перегнійної землі. Пересадку старих екземплярів заміокулькаса проводять кожні два роки навесні. Горщик для заміокулькаса повинен бути відповідним з кореневою системою. Хороший дренаж обов'язковий.
Розмноження: Розподілом куща, листом, живцями. Лист перед посадкою краще трохи підсушити. Укореняти живці або лист бажано з грунтовим підігрівом і з застосуванням фітогормонів, для кращого коренеутворення. Укорінення може затягнутися до 2-х місяців.

Висота: до 15 см.

Найближча дата доставки: 05.08.2021.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: