image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua
car
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Кімнатна рослина "Фікус Гінсенг" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Фікус Гінсенг" – доставка по Україні
Кімнатна рослина "Фікус Гінсенг" – замовити з доставкою
2159 грн
Гарантія якості: Квіти простоять 5 днів або ми замінимо букет
Найближча дата доставки: 24.05.2024.
Опис:
Описання рослини:
Фікус Гінсенг - це вічнозелене дерево з роду Фікус, сімейства тутові. Його історична Батьківщина - це південь і схід Азії. У природі даний фікус може виростати дуже високим, іноді до двадцяти п'яти метрів. У домашніх умовах його вирощують через красиву і зелену крону, а також через цікавої форми коренів, які часто виступають на поверхню. У кожному разі, досвідчені квітникарі рекомендують ставити такі фікуси в просторих і високих приміщеннях.
Температура: Підходять помірні температури. Ідеальна температура для літа - 23-25 ​​° С, а зимова температура - 12-15 ° С.
Освітлення: Краще ставити таку рослину ближче до вікна, адже фікус любить яскраве світло. Добре переносить штучне освітлення. Не любить потрапляння прямих променів. Рекомендують ставити фікус подалі від гарячих батарей в зимовий час.
Полив: Рослина рясно поливають в період росту, в решту часу полив повинен бути помірним. Враховують також висвітлення і показник вологості. Якщо в опалювальний сезон в кімнаті дуже сухо і жарко, тоді фікус слід поливати дуже часто. Слідкуйте за висиханням ґрунту!
Вологість повітря: Раз на три тижні можна промити листя, невисокі фікуси промивають під теплою водою. Сухі приміщення краще зволожувати.
Догляд: Два рази на місяць слід підгодовувати рослину. Період: березень - серпень. Не ставте на протягах. В цілому, рослину можна назвати легкою у догляді.

Висота: 45 см.

Останні фото доставок
Дивіться також
Відгуки про товар
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: