image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua
car
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Кімнатна рослина "Фіалка" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Фіалка" – доставка по Україні
Кімнатна рослина "Фіалка" – замовити з доставкою
399 грн
Гарантія якості: Квіти простоять 5 днів або ми замінимо букет
Найближчий час доставки: Сьогодні з 11:00, при сплаті замовлення до 10:30.
Експрес доставка: через 30 хв.
Опис:
Описання рослини:
Вирощування фіалок - одне з найбільш корисних занять для врівноваження духу. Горщик з фіалками прекрасно підійде для спальні або для дитячої кімнати. Ці квіти дуже невибагливі, виростити квітку може навіть дитина.
Температура: При температурі 20 ° С дорослі екземпляри цвітуть тривало, квітки великі, довго тримаються на рослинах. Для молодих, що розвиваються рослин, нещодавно відокремлених від материнського листа, краще встановити температуру вище 23-24 ° С.
Освітлення: не вимагає яскравого освітлення.
Добриво: Іммуноцітофіт - багатоцільовий стимулятор захисних реакцій росту і розвитку рослин. Призначений для підвищення стійкості до хвороб, опірності до несприятливих погодних умов, прискорення зростання і розвитку рослин.
Вологість повітря: Оптимальна вологість повітря для наших рослин - 50-60%, але дорослі екземпляри нерідко задовольняються і меншою (30-40%) вологістю при правильному температурному режимі і регулярного поливу.
Пересадка рослини: Пересадку фіалок рекомендується проводити один раз на рік. Найсприятливіший час для пересадки - це квітень, травень.
Розмноження: квітконосів. Розмноження фіалок квітконосом використовують, якщо необхідно зберегти і передати нащадкам складну (фантазійну) забарвлення квітки. Листками. Кращий час для живцювання фіалок - весна і літо. В цей час швидше утворюються додаткові корені, молоді рослини виростають більш сильними.

Колір: в асортименті.

Висота: до 20 см.

Дивіться також
Відгуки про товар
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: