Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Бамбук" (звичайний, штамбовий) – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Бамбук" (звичайний, штамбовий) - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Бамбук" (звичайний, штамбовий) - замовити з доставкою
12999 грн
Описання рослини:
Бамбук звичайний (штамбової) - це відома рослина, яка відрізняється габаритними розмірами. Родина бамбука - тропічні і субтропічні області Австралії, Азії, Америки. Сьогодні за допомогою такої рослини прикрашають різні приміщення, але в основному нежитлові. Бамбук - це дуже висока рослина, тому в маленькій квартирі його тримати немає сенсу. Але в просторому офісі, ресторані, готелі або торговому центрі ця рослина буде вельми до речі.
Догляд: Можна сказати, що за бамбуком не потрібно сильно доглядати. Це рослина не потребує особливої ​​уваги. Вам потрібно дивитися, щоб грунт був не сухий, але й не мокрою. З березня по серпень раз на три тижні Вам потрібно удобрювати бамбук.
Температура: Рослина не любить сильної спеки, морозу і перепадів температури. Кращий показник для літа - 18-20 ° C, а для зими - 12-16 ° C.
Освітлення: Бамбук любить яскраве освітлення і сонце, але все таки бережіть його від сонячних променів. Ідеально підійде розсіяне світло.
Полив: Зверніть особливу увагу на поливі рослини. Незважаючи на те, що бамбук невибагливий у догляді, Вам слід ретельно перевіряти грунт. Перезволоження, а також сухий грунт йому абсолютно не підходять.
Вологість: Іноді краще обприскувати бамбук. Особливо, в літній час, а також в опалювальний сезон. Не ставте біля дуже гарячих батарей.
Особливості: Потрібно підбирати широкий горщик для даної рослини. У природі бамбук цвіте тільки один раз у віці 33 років.

Висота: 160 см.

Найближча дата доставки: 22.09.2021.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: