image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua
car
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
Хризантема в горщику (велика) – від Flowers.ua
Хризантема в горщику (велика) – доставка по Україні
Хризантема в горщику (велика) – замовити з доставкою
459 грн
Гарантія якості: Квіти простоять 5 днів або ми замінимо букет
Найближчий час доставки: Сьогодні з 11:00, при сплаті замовлення до 10:30.
Опис:
Описання квітки:

Температура:
Любить прохолодне приміщення близько 10-15°С. При більш високих температурах, хризантема цвістиме, але не так рясно і цвітіння буде коротким.
Освітлення: Світлолюбиве, потрібне притінення від прямих сонячних променів в найжаркіші години.
Полив: Щедрий - грунт має бути увесь час вологим, але не занадто сирим.
Вологість повітря: Періодичне обприскування. Швидше з гігієнічних міркувань, ніж для зволоження.
Пересадки: Молоді рослини пересаджують щорічно старі через пару років. Хризантеми не вимогливі до грунтів і добре будуть рости в звичайній садовій землі, до якої додано трохи перегною і піску. Єдина умова - хризантема не любить кислих грунтів. Для посилення галуження застосовують прищипку і обрізання.
Розмноження: Живцями, насінням і діленням
Іноді буває так, вам подарували зрізану хризантему або ви принесли їх з саду, а вони доки стояли у воді дали корені (це відноситься до дрібно квіткових сортів хризантеми). В цьому випадку після пересадки живців в горщик, слід їх підрізувати на висоті до 10-15 см, якщо рослини не досить кущитимуться можна прищипнути декілька гілок.
Відхід після цвітіння: Зазвичай хризантема продається як однорічні кімнатні рослини і після цвітіння викидаються, але це зовсім не обов'язково. Якщо ви хочете зберегти рослину, то після цвітіння обріжте усі довгі пагони, залишивши тільки короткі черешки. Помістіть горщик з хризантемою в прохолодне приміщення з температурою 1-3°С. Навесні з ростом молодих пагонів, рослина переноситься в тепліше приміщення на світле місце, пересаджується у свіжу землю, і починаються поливання удобрювачів через кожні два тижні. Так само можна з молодих пагонів, що перезимували, які з'являться навесні нарізувати живці і висадити як нову рослину.

Якщо не дотримуватися правила вирощування кімнатної хризантеми, не витримувати взимку потрібну температуру, не пересаджувати і не підгодовувати, то рослини не цвістимуть або цвітіння буде нетривалим і не значним.

(Колір хризантеми може бути замінений, у разі відсутності на складі представленого на картинці. А так же колір може бути змінений за Вашим бажанням. Для уточнення заміни зв'яжіться, будь ласка, з менеджером.)

Дивіться також
Відгуки про товар
4.7 з 5
Всього 3
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: