Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
image
499 грн
Описання рослини:
Кімнатна троянда відноситься до сімейства Розоцвіті і досягає максимум 30 см у висоту. В основному кімнатна троянда постає у вигляді невеликих кущиків. Листя різьблені, ланцетні або матові в залежності від сорту. Розміри квітів варіюються - дрібні, середні або великі.
Температура: Температура в кімнаті повинна складати вдень 23 °, вночі не менше 14 °. Деякі сорти вимагають спокою. У цей період рослина поміщають в кімнату з температурою 10 ° -15 °. Коли троянда йде в стадію глибокого сну - 5 ° -7 °.
Освітлення: Рослина світлолюбна, але вимагає притінення на південних вікнах в літній період. Оптимальне місце розташування для кімнатних троянд - підвіконня східного і південно-східного орієнтиру.
Полив: Дуже важливо підтримувати оптимальну вологість не тільки грунту, але і повітря. У літній період поливайте рослину в міру підсихання верхнього шару землі. Не можна розводити вогкість в горщику. Взимку і полив, і дощування скорочують. Якщо троянда йде в глибокий сон і скидає все листя, грунт зволожують дуже рідко так, щоб тільки не засохли коріння.
Добриво: До грунту троянда не так вимоглива, але в родючому ґрунті рослина буде пишніше цвісти. Для почвосмеси готують дерен, перегній і пісок. Всі частини змішуються і, при бажанні, додається мінеральне добриво.
Вологість повітря: Повітря в кімнаті не повинен бути сухим.
Пересадка рослини: Пересадка - це ще один етап в догляді за квіткою. Розу пересаджують методом перевалки, так як її коренева система дуже тендітна і погано переносить "переїзд" в новий горщик. Тільки що куплену рослину пересаджують через тиждень. Відразу цього робити не можна. Воно повинно адаптуватися до нових умов проживання і зміцніти. Дорослу же троянду пересаджують один раз в два роки.
Розмноження: Якщо ви хочете розмножити вашу троянду, то при черговій її обрізку наріжте секатором живці ідеально з двома-трьома нирками, але обов'язково з листям і на деякий час поставте їх в кип'ячену воду з однієї таблеткою активованого вугілля, для того щоб вода в подальшому не закисала. Поява нових коренів відбувається протягом 2-ух - 4-ох тижнів. Кращий час для такої процедури - кінець літа, початок осені.
Колір: в асортименті.

Висота: до 30 см.

Найближча дата доставки: 01.08.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (9)
5 з 5

Excellent service! Спасибо огромное за профессионализм, качество, и то счастье, которое вы помогаете доставлять людям

Огромное спасибо коллективу "Flowers.ua" и лично Анне Сидоренко за оперативность и внимательность. СПАСИБО! Орхидея - шикарная,мама давно о такой мечтала ( хорошо,что не роза). Торт - свежий, вкусный со вкусом кофе. ВСЕХ С ПРАЗДНИКОМ!!!

Спасибо БОЛЬШОЕ, ВСЕМ мира, покоя, здоровья.

Спасибо вам, что вы есть и помогаете преодолевать такие расстояния разъединеным семьям.

Замечательно! Все выполнено наилучшим образом! Большое спасибо!

Спасибо за красивые и свежие цветы, всё очень понравилось. Отдельное большое спасибо за оперативную работу операторов, надёжность и уверенность в Вашей компании! Единственное "но": цветы были заказаны на период 21:00-23:00, но были доставлены раньше. На заказчика это не повлияло, но, возможно, ожидание было не удобным для курьера. Ещё раз спасибо, буду пользоваться Вашими услугами и рекомендовать знакомым.

Впервые воспользовался услугами Вашей компании, огромное спасибо, за професиональный подход, все выполнили в срок и на высшем уровнен. Молодци. Процветания Вашей компании и успехов, дарите радость людям. Еще раз спасибо за помощь и душевное отношениее. Буду по возможности всем Вас рекомендовать.

СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШ ТРУД ...

Спасибо Вам.. Вы помогаете делать из этой жизни праздник.. Даже по будням, как сегодня..

Дивіться також
X
Виберіть регіон: