Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Ананас" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Ананас" - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Ананас" - замовити з доставкою
799 грн
Описання рослини:
Ананас (Ananas) - екзотичне кімнатна рослина, яка додасть елегантності і незвичайності у Ваш інтер'єр. Рослина не дуже примхливо і при невеликих стараннях буде радувати свого господаря не тільки здоровим виглядом, але і можливо навіть своїми екзотичними плодами.
Освітлення: Потребує яскравому світлі не менше 8-10 годин на день. Для забезпечення цього необхідно організувати підсвічування з люмінесцентних ламп. Якщо кількість світла достатньо Вашій рослині, його листя будуть більшими, стоячими з світло-малиновими кінчиками.
Температура: Не любить холод і протяги, тому не рекомендується розміщувати на підлозі або біля кондиціонера. У зимовий період оптимальна температура 18-21 градус Цельсія.
Вологість: Потребує регулярного обприскуванні, особливо в сонячні та спекотні дні. Влітку необхідно обприскувати 2 рази на тиждень, взимку - достатнього одного разу.
Полив: в теплу пору року розетка листя повинна бути заповнена на 2/3. Між поливами грунт должне просихати. Взимку кімнатний ананас поливати не рекомендується, особливо якщо температура в приміщенні менше 20 градусів Цельсія.

Висота: до 40 см.


Найближча дата доставки: 31.07.2021.

Відгуки (2)
5 з 5

Спасибо

Благодарю за отличную работу! Стоит отметить высокий профессионализм, оперативность, широкий ассортимент и доступные цены!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: