Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
629 грн
Температура влітку 20 - 25, взимку 10 - 18
Освітлення: Не виносить прямі сонячні промені. Багато хто вважає, що монстера тіньолюбних і ставлять її в самий темний кут - це не правильно. Насправді монстера до тіні, а краще для неї місце там, де яскраве, але розсіяне світло або легка півтінь.
Полив: Рясний з весни до осені, взимку поливають так, щоб грунт не пересихав, але не була переувлажнена.
Розмноження: Повітряними відводками та живцями. У відводки повинен бути лист і повітряний корінь. Коли монстера дуже розростається, у неї зрізають верхівку з одним або декількома повітряними коренями і висаджують як самостійне рослина, при цьому маточне рослина продовжує рости далі.
Вологість повітря: Регулярний обприскування. Час від часу листя монстери обмивають, протирають губкою і полірують. При вмісті взимку близько опалювальної системи можуть сохнути кінчики листя і з'являтися плями.
Пересадка: Пересадку молодий монстери проводять щорічно. Монстери старше 4 років пересаджують через 2-3 роки, але верхній шар землі міняють щорічно. Грунт 2-3 частини дернової, 1 частина торф'яної землі, 1 частина перегнійної, 1 частина піску. Молоді рослини можна вирощувати у відрі, але рослинам старше 2-3 років знадобиться більш велика ємність. Це може бути або спеціальні квіткові горщики (є такі у продажу - величезних розмірів) або дерев'яні діжки. Неможливість забезпечити велику монстеру підходящої ємністю для посадки - часта причина проблем з красою і здоров'ям рослини.
Підживлення: З березня по серпень монстеру підгодовують комплексним добривом для кімнатних рослин. Підгодівлі кожні два тижні. Великим рослинам можна один раз за літо у верхній шар землі при пересадці або без неї додати перегній. Замість цього можна ще проводити полив настоєм коров'яку, але при цьому в квартирі залишається запах.
Підрізання: не потребує.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 18:00, при сплаті замовлення до 17:45.

Останні фото доставок
Дивіться також
X
Виберіть регіон: