Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Каланхое" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Каланхое" - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Каланхое" - замовити з доставкою
459 грн
Описання рослини:
Кімнатна рослина каланхое - ідеальний компактний домашній квітка для декорування підвіконня або невеликий полки. Широка гама кольорів горщечне рослини каланхое дозволяє використовувати цю квітку в самих різних флористичних композиціях.
Температура: влітку 20 - 23, взимку 10 - 16
Освітлення: пряме сонячне, яскраве розсіяне. Яскраве інтенсивне освітлення, з прямими сонячними променями, проте на південному вікні, можливо, знадобитися притінення в найжаркіші години дня. Каланхое люблять багато світла і сонця і взимку і влітку.
Полив: Помірний навесні і влітку, з осені скорочується, і взимку поливають обмежено.
Розмноження: живцями, а також насінням і дітками або виводкові нирками (у живонароджених видів).
Вологість повітря: каланхое стійкі до сухого повітря, але періодичне обприскування абсолютно не пошкодить, а так само буде мати гігієнічні цілі.
Пересадка: навесні, молоді - щорічно, старі - раз на 2-3 роки. Горщик на розмір більше. Хороший дренаж не менше 2 сантиметрів. рН 5,5-7,0. 
Земляна суміш: дернова земля, листова земля, перегній і пісок (1:1:1:1).
Підживлення: З кінця весни до середини літа підживлюють спеціальним добривом для кактусів і інших сукулентів один раз на місяць.
Підрізання: після цвітіння обрізати, залишивши кілька см від основи і поставити в затемнене місце. Компост тримати сухим на протязі чотирьох тижнів. Після перенести в світле місце.

Колір: в асортименті.

Висота: до 30 см.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 15:00, при сплаті замовлення до 14:30.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: