Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
459 грн
Температура: влітку 18 - 23, взимку 12 - 16
Освітлення: Троянди світлолюбні рослини. Кращі вікна для троянд - південно-східні і південно-західні. На південних вікнах для роз занадто спекотно влітку, в дуже сонячні дні. На сонячному підвіконні квіти троянд швидко розкриваються і швидко обсипаються.
Полив: Троянди дуже чутливі до переливу води, особливо взимку і навесні, з початком першого зростання. Для троянд краще не долити води, ніж перелити її. Навесні збільшувати полив можна, коли на рослинах не тільки з'являться молоді бруньки, а коли вже розпуститься досить листя. Влітку троянди вимагають рясного поливу. Навесні і влітку не можна допускати пересихання земляної грудки. Воду для поливу беруть відстояну не менше доби. Вода повинна бути кімнатної температури або тепліше.
Розмноження: Розмножують китайську троянду підлозі одревесневшімі живцями у весняно-літній час. Живці легко вкорінюються як у піску, так і у воді; зацвітають в той же рік.
Вологість повітря: час від часу обприскувати. Троянди люблять вологе повітря, особливо влітку. Тому їх часто обприскують - 2-3 рази на день.
Пересадка: навесні, молоді-щорічно, старі через 2-3 роки. Горщик має бути на 2 розміру більше за попередній, шар дренажу. Земляна суміш: перегній, листова земля, дернова земля і пісок (2:1:1:1).
Підживлення: Раз в 2-3 тижні влітку і навесні, чергуючи органічні та мінеральні добрива.
Підрізання: робиться після пересадки, кінець зими початок весни, на половину довжини пагонів.

Найближча дата доставки: 17.05.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (2)
5 з 5

Спасибо огромное за ту радость, которую вы доставили моей маме в ее День рождения:) Она в восторге от подарка! А я в восторге от того, что смогла сделать ей приятное, находясь за тысячи километров от дома. Огромная благодарность за то, что прислушались к "специальным пожеланиям" и нашли цветок редкой окраски. которого еще не было в маминой коллекции. Спа-си-бо!!!

Спасибо коллективу Вашей компании!!! Оперативно и красиво!!!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: