Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Гібіскус" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Гібіскус" - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Гібіскус" - замовити з доставкою
499 грн
Описання рослини:
Своею науковою назвою рослина зобов'язана красивій птиці ібіс. Бутони дійсно нагадують обрисами силуети лелечих з характерним червоним оперенням і довгим зігнутим дзьобом. Листя у гібіскуса шкірясті, еліптичної форми, яскраво-зелені, злегка розсічені по краях або зубчасті, з загостреними верхівками. Квітки поодинокі великі, дуже декоративні.
Температура: У весняно-літній період - + 22 ... + 25С. З початком осені її необхідно знижувати до + 16С, а в зимовий період до + 14С, що буде позитивно позначатися на його декоративності, а також кращій якості квіткових бруньок. Більш низький температурний режим призведе до скидання листя. У період цвітіння можна забезпечити квітки більш високу температуру, що досягає позначки +30.
Освітлення: необхідний простір, яскравий, але розсіяне світло, легкий живильний і пухкий грунт.
Полив: Гібіскус любить вологий грунт, тому в літній період його поливають рясно 2-3 рази в тиждень, так як пересушені ділянки можуть викликати в'янення і скидання листя.
Розмноження: Щоб збільшити чисельність гібіскуса в домашніх умовах, використовують два основних способи - насіннєвий і живцювання. За допомогою насіння розмножують культуру селекціонери - для любителів цей спосіб досить трудомісткий, і цвітіння можна буде побачити лише через пару років. Гібридний гібіскус можна розсадити шляхом розподілу материнського куща.
Вологість повітря: Гібіскус найкраще себе почуває при високій вологості повітря, яка сприяє пишному і тривалому цвітінню. Обприскування в літній період є важливою складовою правильного догляду. Процедура проводиться двічі на день - вранці і ввечері. У весняний та осінній період обприскують раз в два дні.
Пересадка: Куплений в горщику гібіскус потрібно залишити на південно-східній стороні приміщення для адаптації. Через 2-3 тижні його рекомендується пересадити в новий грунт.
Підживлення: Підживлення необхідні комплексні, з невеликим вмістом азоту. Рекомендується придбати суміш для квітучих рослин. Вносять добрива з рідкому вигляді, попередньо розчиняючи у воді і поливаючи гібіскус під корінь.
Підрізання: Для формування крони необхідної форми щорічно гілки гибискуса можна вкорочувати на ½ довжини.

Колір: в асортименті.

Висота: до 30 см.

Найближча дата доставки: 04.08.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (2)
5 з 5

Спасибо огромное за ту радость, которую вы доставили моей маме в ее День рождения:) Она в восторге от подарка! А я в восторге от того, что смогла сделать ей приятное, находясь за тысячи километров от дома. Огромная благодарность за то, что прислушались к "специальным пожеланиям" и нашли цветок редкой окраски. которого еще не было в маминой коллекции. Спа-си-бо!!!

Спасибо коллективу Вашей компании!!! Оперативно и красиво!!!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: