Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
Кімнатна рослина "Драцена" – від Flowers.ua
Кімнатна рослина "Драцена" - доставка по Україні
Кімнатна рослина "Драцена" - замовити з доставкою
629 грн
Описання рослини:
Драцена - вічнозелене, досить струнке деревце з здерев'янілим стволом. Як і у пальм, стовбур у драцени прямий і однакової товщини. Листя загострені на кінцях, довгі і досить вузькі, з розташованими паралельно жилками, що сходяться до кінця листа. Своїм зовнішнім виглядом більшість рослин даного сімейства дуже схожі на пальму, але ніякого відношення до справжніх пальм не мають.
Температура: Температура влітку на рівні 20-25 ° С (залежить від конкретного виду рослин), в зимовий же період не нижче 12-15 ° С. Драцени погано переносять скачки температури і чутливі до її перепадів.
Освітлення: Драцени тіні, але ряболисті форм для нормального розвитку необхідно багато світла, інакше їх забарвлення поступово зблякне. Однак драцени не переносить прямих сонячних променів, особливо це стосується драцени облямованої. При постійному впливі прямих сонячних променів листя можуть досить швидко втратити своє забарвлення або просто вигоріти.
Добриво: Підживлення драцени потрібно проводити обережно, через кожні два тижні, з квітня по листопад.
Вологість повітря: драцени вимагають регулярного обприскування листя. Щоб змити пил і освіжити рослину варто періодично влаштовувати рослині теплий душ.
Пересадка рослини: Тільки що куплену рослину через 2 тижні перевалюють з пересадковою ємності в постійний горщик. Дорослі рослини потребують пересадки через кожні 2-3 роки навесні, молоді ж варто пересаджувати щорічно.
Розмноження: Розмножують драцену шматочками стебла або верхівковими живцями, які укорінюють при температурі 25 ° С в грунті під плівкою.

Висота: до 30 см.

Найближча дата доставки: 04.08.2021.

Останні фото доставок
Дивіться також
X
Виберіть регіон: