Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
399 грн
Температура влітку 20 - 25, взимку 20 - 25
Освітлення: Влітку притінення, взимку хороше освітлення. В дуже темному місці листя дрібнішають, і рослина втрачає декоративну привабливість. Добре буде рости під захистом тюлеве фіранки біля східного чи західного вікна.
Полив: Рясний з весни до осені, взимку помірний. Грунт підтримується весь час в злегка вологому стані, але неналежне бути занадто сирий. При поливі дуже жорсткою водою кінчики листя буріють.
Розмноження: обрізками стовбура по 5-7 см, які укорінюють при грунтовому підігріві в 30 °. Деякі форми дають дочірні пагони, які зрізають і укорінюють. Для омолодження рослини верхівку з частиною стовбура зрізають, вона добре вкорінюється.
Вологість повітря: Любить дуже вологе повітря, потрібно регулярне обприскування і обмивання листя. Перед обприскуванням переконайтеся, що в кімнаті тепло і не звідкись "не піддуває", інакше можна нашкодити рослині. Якщо ж в кімнаті близько 18 ° C, краще не обприскувати, а просто періодично протирати вологою губкою.
Пересадка: Щороку навесні - краще в кінці квітня. Грунт - суміш дернової (4часті), листової (1 частина), торф'яної (1 частина) і піску (1часть). Диффенбахії відносяться до швидкозростаючим рослинам, але через те, що рослини виростають досить великими, пересадка утрудняється, в цьому випадку можна порадити провести заміну верхнього шару землі на дуже поживну землю. У грунт добре б додати трохи деревного вугілля.
Підживлення: У період з травня по серпень підживлення комплексним добривом, через кожні два тижні. Восени і взимку не підживлюють. При нестачі поживних речовин стовбур знизу оголяється набагато швидше.
Підрізання: не потребує, при витягуванні рослини верхівку можна пріщепнуть.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 12:00, при сплаті замовлення до 11:30.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: