Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
999 грн
Колір в асортименті
Температура: влітку 22-25 °, взимку 20-22 °
Освітлення: Дендробіуми світлолюбні, підійдуть для них східні і західні вікна, на південному вікні знадобиться притінення в найжаркіші години дня.
Полив рясний під час росту навесні і влітку, грунт повинен бути весь час вологим. Взимку полив дуже обмежений, тобто практично сухе зміст.
Розмноження: поділ і повітряними відводками.
Вологість повітря: Дендробіум потрібно вологість повітря близько 60% і вище, тому його краще розмістити на піддоні з водою або мокрою галькою.
Пересадка: Пересадку проводять тільки тоді, коли коріння орхідеї починають вилазити з горщика і рослина уповільнює зростання. Приблизно дендробіум пересаджують через 3-4 роки, горщик не повинен бути занадто великим, інакше, рослина погано рости. Грунт - спеціальна покупна суміш для орхідей.
Підживлення: У період зростання, бутонізації та цвітіння підживлюють спеціальним добривом для орхідей.
Підрізання: не потребує.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 9:00, при сплаті замовлення до 08:30.

Відгуки (5)
5 з 5

Благодарю за отличную работу! Стоит отметить высокий профессионализм, оперативность, широкий ассортимент и доступные цены!

Благодарю! Всю сделали хорошо.

Второй раз уже воспользовалася услугами этой фирмы..И в этот раз не подвели. Всё вовремя сделано..Заказывала орхидею в одном цвете,но её не было и мне перезвонили и дали на выбор другие.Очень хорошо,что сами не зделали замену. Маме очень понравилось и были свежые цветы. Рекомендую. Львов

Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мне понравилось!!!!!!!!!!!!!!!!! Спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Все исполнили в лучшем виде. Спасибо =)

Дивіться також
X
Виберіть регіон: