image
(044) 585-88-99 – Київ
0-800-357-000 – Безкоштовний
+1-718-475-92-72 – Нью-Йорк
(067) 355-77-55 – Київстар
Інші телефони
Ми працюємо цілодобово
Допомога онлайн Статус замовлення
Flowers.ua
car
Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
629 грн
Гарантія якості: Квіти простоять 5 днів або ми замінимо букет
Найближчий час доставки: Сьогодні з 09:00, при сплаті замовлення до 08:30.
Опис:
Температура влітку 20-24, взимку 17-18
Освітлення: Яскраве розсіяне світло, можна з деякою кількістю прямого сонця вранці або ввечері. Добре росте на східних і західних вікнах. Ехмеі з товстими жорсткими листям (Ехмея смугаста, Ехмея пріцветніковая та ін) можуть добре рости і на південних вікнах, де притінення може знадобитися тільки в найжаркіші години дня.
Полив: Грунт повинен бути весь час в злегка вологому стані. Навесні і влітку розетку наповнюють м'якою водою.
Розмноження: насінням і дочірніми пагонами, коли вони вже достатньо сформовані, тобто мають довжину близько 13-15 см. Отримані молоді рослини зацвітають, як правило, через рік - два. Рослини, вирощені з насіння, зацвітають звичайно через 3-4 роки. У цьому випадку пересаджують ехмеі раз на два роки.
Вологість повітря: Ехмея віддає перевагу досить вологе повітря, приблизно близько 60% вологості. Тому рослина корисно регулярно обприскувати теплою м'якою водою з дуже дрібного розпилювача.
Пересадка: Щороку після цвітіння в грунт, що складається з 1 частини легкої дернової землі, 1 частини торф'яної, 1 частини листової і 1 частини перегнійної, з домішкою піску. Можна використовувати покупну грунтову суміш для бромелієвих. Ємність для посадки не повинна бути занадто глибокою.
Підживлення: Підгодівлі добривом проводять навесні та влітку. Для підгодівель застосовують спеціальні добрива для бромелієвих. Можна використовувати добрива для інших квітучих кімнатних рослин в половинній дозі. Підгодівлі проводять через 2 тижні.
Останні фото доставок
Дивіться також
Відгуки про товар
Уточнити наявність
Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити наявність.
X
Виберіть регіон: