Відгуки про доставку квітів по Києву і всій Україні - Flowers.ua


Світлана, Київ – 22.05.2019
Дуже дякую за швидку доставку щастя у вигляді шикарного букета!
Ольга, Миколаївська область – 21.05.2019
Дуже дякую за вчасну доставку і за хорошу роботу! Замовляла квіти для сестри на день народження у м.Львові. Дуже багато гарних емоцій, сестра задоволена!!! Успіхів вам у вашій роботі!!!
Валентина Никитюк, США – 17.05.2019
Вже не один раз я користуюся вашими послугами.Завжди чуйні,ввічливі,доброзичливі. Замовлення виконуються вчасно,в повній мірі. Дякую,що вмієте дарувати радість! Хай Вдача і Успіх крокують поряд у вашому бізнесі1
Людмила, Кременчук – 17.05.2019
Щиро ДЯКУЮ. Квіти дуже сподобались. Дякуємо за цукерки та яскраві кульки. Вітали доньку-студентку в іншому місті. Дуже вдячні. Приємної Вам роботи, вдячних клієнтів та велику кількість замовлень.
Інна, – 17.05.2019
Дуже дякую за якість виконання замовлення і привітних співробітників! Успіхів у вашій роботі!
Карешова Мирослава, – 12.05.2019
Доброго дня , Щиро вдячна Вам з Младе Болеслави(Чехія) за доставку квітів для мами в с. Київець,що на Львівщині. Дай Вам Боже міцного здоров‘я,щастя та мирного неба над головою. М.Карешова
Надія Вікторівна Головатюк, – 10.05.2019
ДОБРОГО ВЕЧОРА ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ ЗДОРОВ"Я ЩАСТЯ ПРОЦВІТАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ
Ірина, – 08.05.2019
Замовлення виконано на відмінно! Емоції переповнюють. Бубуся щаслива і я задоволена. Дуже Вам дякую. Особливість замовлення полягала в адресі отримувача - це село, куди рідко кому замовляють квіти. Незважаючи на складнощі, кур'єр розібрався і знайшов правильний будинок. Порада: якщо кур'єр не може знайти отримувача і дзвонить, нехай каже причину (Вам внуки замовили подарунок, я його маю Вам доставити, але не можу Вас знайти і тд...). В нашому випадку, кур'єр дзвонив і не повідомляв від кого він, бубуся реально почала переживати хто їй надзвонює :) Добре, що історія закінчилася сльозами щастя, коли квіти все ж було вручено.
Flowers.ua
Дякуємо за відгук про нашу роботу. Ми завжди доставляємо замовлення не повідомляючи що саме буде доставлено, щоб здивувати і зробити приємний сюрприз Вашому одержувачу. Якщо ж Ви хочете щоб ми відразу повідомили що і від кого доставляємо, Ви можете написати цю інформацію в коментарі до вашого замовлення, ми враховуємо всі побажання наших клієнтів і намагаємося їх виконувати.
Галина, – 06.05.2019
Приємно мати з вами справу! Квіти чудові! Все супер! Дякую!!!
Марія Бйорклюнд, – 04.05.2019
Щиро дякую Вам за свіжі квіти, торт і вчасну доставку!
Гарантія якості квітів
X
Виберіть регіон: