Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
275 грн
Описання:
З різнокольоровими кульками яскраве свято Вашому одержувачу забезпечене! Такий подарунок буде чудовим доповненням до букета або кошику квітів. Ми додаємо в кульку спеціальний розчин, який збільшує час польоту кульки в 4-5 разів (від 2-х днів до 2-х тижнів) - яскраві кульки будуть довго радувати Вашого одержувача!
Склад:  латексні різнокольорові гелієві кульки. (Кульки в асортименті. Кульки можуть бути замінені на однотипні, у разі відсутності даної моделі на складі. Колір і форма кульки можуть бути змінені за Вашим бажанням. Для уточнення заміни зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.)
Колір: різнокольорові.

*25 грн - вартість повітряної кульки в зв'язці з 11 і більше повітряних кульок.

Найближча дата доставки: 19.09.2021.

Останні фото доставок
Відгуки (3)
5 з 5

Thank you very much! Team flowers - you are the best!!!

Спасибо огромное! Как всегда, и сервис, и обслуживание онлайн, и цветы, на высоте!

Очень довольна!!! Делаете невозможное-возможным! Отдельное спасибо курьеру, который уговорил получателя открыть дверь( так как получатель побоялся открыть дверь неизвестным). Огромное спасибо и операторам, девочки просто умнички -всё объяснят, уточнят и посоветуют. Единственное, что шары не соответствовали рисунку, но в следующий раз буду звонить и уточнять. А в остальном всё просто супер!! Буду вашим постоянным клиентом!!!

Дивіться також
X
Виберіть регіон: