Доставка в
Київ
(змінити регіон)
Доставка квітів по Києву  —  безкоштовно
image
399 грн
Описання:
Дивуйте коханих - даруйте яскраве свято! Такий подарунок буде чудовим доповненням до букета або кошику квітів. Ми додаємо в кульку спеціальний розчин, який збільшує час польоту кульки в 4-5 разів (від 2-х днів до 2-х тижнів) - яскраві кульки будуть довго радувати Вашого одержувача!
Склад: 7 латексних різнокольорових гелієвих кульок. (Кульки в асортименті. Кульки можуть бути замінені на однотипні, у разі відсутності даної моделі на складі. Колір і форма кульки можуть бути змінені за Вашим бажанням. Для уточнення заміни зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.)
Колір: різнокольорові.

Найближчий час доставки: Сьогодні з 9:00, при сплаті замовлення до 08:30.

Відгуки (4)
5 з 5

Дуже дякую за швидке і ідеальне зреалізування замовлення! +хороший вибір +доступні методи оплати +зворотній зв'язок +приємний кур'єр Все чудово! Напевно ще скористаюся вашими послугами.

КОТОРЫЙ РАЗ ОБРАЩАЮСЬ ЗА ПОМОЩЬЮ В ВАШУ КОМПАНИЮ.....)))))))) ОДНО МОГУ СКАЗАТЬ--------- ВЫ ЛУЧШИЕ, ПО ДОСТАВКЕ ЛЮДЯМ РАДОСТИ, И ПРИЯТНЫХ МОМЕНТОВ!!!!!! ПРОЦВЕТАНИЯ, УДАЧИ, УСПЕХОВ, И ЕЩЕ БОЛЬШЕ ТАКИХ ЖЕ БЛАГОДАРНЫХ КЛИЕНТОВ, КАК Я)))) СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!!

Спасибо огромное! Сюрприз получился. Цветы и шары на уровне)

Спасибо огромное, за точное и качественное выполнение заказа. Сюрприз удался. :) Спасибо за качественный сервис и прекрасный, вежливый и компетентный персонал! Желаю вашей компании всяческих успехов.

Дивіться також
X
Виберіть регіон: