image
(044) 585-88-99 – Kyiv
0-800-357-000 – Free
+1-718-475-92-72 – New York
(067) 355-77-55 – Kyivstar
Others phones
We work around the clock
Help online Your Order Status
Flowers.ua
car
Delivery to
Kyiv
(Change the city)
Send flowers to Kyiv  —  free
Houseplant "Myrtle" – from Flowers.ua
Houseplant "Myrtle" – delivery in Ukraine
Houseplant "Myrtle" – order with delivery
499 uah
Quality assurance: The flowers will last 5 days or we will replace the bouquet
Nearest delivery time for today: From 09:00, if order payment is up to 08:30.
Description:
Описання рослини:
Мирт коммуніс або звичайний - вічнозелене чагарникова рослина з сімейства Миртові. Характеризується щільними глянцевими листям з супротивні розташуванням. Колір листових пластинок темно-зелений, розташовані вони на коротких черешках.
Температура: у літній період потрібна помірна температура - в межах + 18-20 градусів. А ось взимку, навпаки - мирту бажано забезпечити температуру + 6-10 градусів.
Освітлення: Місце для розташування рослини найкраще вибрати з яскравим, але розсіяним освітленням. Найкраще для цієї мети підходять вікна з південно-східної або південно-західною орієнтацією.
Добриво: Для успішного розвитку мирт в період інтенсивного росту з березня по серпень необхідно раз на два тижні підгодовувати комплексним мінеральним добривом для декоративно-листяних кімнатних культур. Розводити його слід в суворій відповідності з доданою інструкцією.
Вологість повітря: Потребує підвищеної вологості повітря. Мирту дуже корисні періодичні обприскування м'якою водою кімнатної температури.
Пересадка рослини: Молоді екземпляри цієї культури потребують щорічної пересадки. Здійснюють її методом перевалки в більш простору ємність. При цьому підстава стовбура по відношенню до грунту має залишитися на колишньому рівні.
Розмноження: Розмножувати мирт живцюванням можна два рази в рік: у липні, а також в січні. Зазвичай для цього вибирають злегка задеревеневшіе живці довжиною від 5 до 8 см. Їх слід брати з нижньої або центральної частини куща.

Висота: до 30 см.

See also
Product reviews
Check Availability
Thanks for the application! Our manager will contact you shortly to confirm availability.
X
Choose region: